Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade Remingtona M700 i długiego rugera MK1


Recommended Posts

Witam!

 

Mam ochotę sobie kupić jeden karabinek wyborowy tylko nie wiem czy się bardziej oplaca kupić M700 i do niego upgrade czy MK1 i upgrade do niego. Chętnie bym sobie kupił M700 tylko nie wiem jaką lufę do niego wstawić i gdzie można dostać taką lufę. napiszcie jakie są jeszcze możliwości tuningu MK1 i M700 poza lufami precyzyjnymi.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak: Bierz M700 :!: Od rugera trzymaj się z daleka..... sam mam i nie jestem zadowolony. Lufa jest w nim ruchoma, więc jest niecelny i nie nadaje się na snajpe. Temat o wszystkich przeróbkach masz w tym dziale, koło 41stron, więc życzę miłej lektury :twisted: Do M700 jest jakaś prec lufa, ale teraz chwilowo niue mam czasu ci jej znaleźć, może później :F

 

pozdro i niech wypowiedzą się inni.

 

ps. to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ani jedno ani drugie.

Chesz być snajperem, czy wyglądać jak snajper? Jeżeli to pierwsze, to kup jakąś sprężynę, jeżeli to drugie to bierz m700kjw.

za 185? na taiwangun.com masz precke do m700, i to jest tanio! Wprawdzie src, ale za jakość się płaci.

 

Ps, sprzedaję vrs-10 ~ 450-480fpsów (sprężyna) A na forum masz pełno stron o m700. (forum gaziaków i forum najperskie) - i to drugie forum polecam przeczytać całe :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Powiem ci tak: Bierz M700 :!: Od rugera trzymaj się z daleka..... sam mam i nie jestem zadowolony. Lufa jest w nim ruchoma, więc jest niecelny i nie nadaje się na snajpe. Temat o wszystkich przeróbkach masz w tym dziale, koło 41stron, więc życzę miłej lektury :twisted: Do M700 jest jakaś prec lufa, ale teraz chwilowo niue mam czasu ci jej znaleźć, może później :F

pozdro i niech wypowiedzą się inni.

ps. to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :mrgreen:

Ja sie nie zgadzam co do rugera. Jeśli masz "stokowego" to dziwisz sie?? POdstawowa przeróbka to wymiana lufy prec i dodanie prowadnicy na nia. i PO sprawie. JEdynym mankamentem dla mk1c to zima;/ Ale źle nie jest. Sam mam rugera sprawuje sie swietnie. Teraz kombinuje na niego kolbe do tego bipod i na sezon zakupie zawory do magów o wiekszej sile.

 

MOD: Polskie znaki!!!!! Pozdrawiam. SJP.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...