Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun M3000 short - Strzelanie na boki


Recommended Posts

Witam,

 

ostatnio zauwazylem ze moj shotgun M3000 strzela troche na boki. W sensie ze kulka (0,2g) przelatuje powiedzmy 20m i skreca w lewo (lub w prawo w zaleznosci od nastroju). Regulacja hop-up niewiele daje. Problem jest o tyle dziwny ze w naszym zespole jest w sumie 5 takich shotgunow i zaden z pozostalych nie przejawia takich objawow (jak mozna sie domyslic sprawia mi to nie lada problem :).

Czy jest moze jakis sposob by to skorygowac??

Dodam ze lufa wewnetrzna nie jest calkowicie stalbilna tylko lekko porusza sie (tak gdzies 1 - 2mm odchylu na wylocie lufy).

 

Z gory dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

1 czy 2 mm to jest bardzo dużo :? w moim longu lufa wewnętrzna zanim założy się zewwnętrzną lata jak żyd po pustym sklepie :P ale jak założe zewnętrzną to nie rusza to nie jest gun najwyższej jakosci i poszczególne egzemplarze mogą się trochę różnić

co do lufy wew. to na początek wyczysc ją dobrze (polecam specjalne filcowe końcówki do wyciorów które można dostać w sklepie myśliwskim) oczywiście olejem sylikonowym bo z boku moą być jakieś zanieczyszczenia i działają jak hop siup umieszczony z boku

możesz też pokombinować z precką z casto

pozdr

Link to post
Share on other sites

Dzieki.

 

Co prawda ostatnio czyscilem lufe ale jedynie kilka razy przelecialem ja olejem i chusteczka higieniczna :). Mozliwe ze cos tam jeszcze zostalo. Postaram sie bardziej usztywnic lufe a jak i to zawiedzie to zostanie mi juz pewnie tylko casto - rurka.

 

Jeszcze raz dzieki za odpowiedz.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...