Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cosmo

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,713 profile views
 1. Tłok ułamał się w miejscu gdzie naciska na niego pręt przeładowania z prawej strony, a pręt tuż przy przednim gripie, tuż przy tych połówkach, też po prawej stronie. Ewidentnie od filmowego, terminatorowego przeładowania. Tłok po sklejeniu wytrzymał może z 10 strzałów :/. Czy te pręty przeładowania są identyczne w M870 G&P (tym moim) jak w obrzynie maruzena? Co do tłoka to wiem, że od tanich szotów benelkopodobnych pasował, ale tych szotów od dawna już nie ma dostępnych. Te szoty skośne które teraz po mniej więcej 200 można dorwać mają inne bebechy?
 2. Kupiłem 870 z uszkodzonym tłokiem i prętem od przeładowania. Tłok kleję ale i tak bardzo chętnie kupiłbym takie części. Wiem, że to nie komis, ale grono posiadaczy jest wąskie. Mile widziane są również porady przy naprawie tych części. Pozdrawiam.
 3. No tak byłoby idealnie. To jest na razie w sferze planów. Głowica cylindra która mam teraz jest stockowa, ma jedynie grubsza poduszkę gumową. Natomiast tłok to wyrób G&H i jest dosyć paskudny ale działa. Ma hamulec wylotowy z gwintowanego pręta który jest prawie na całą długość dyszy. Więc to niestety parę fps zabiera.
 4. cosmo

  SWD

  Uploaded with ImageShack.us Opis projektu tutaj
 5. Focie w łapach. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
 6. Projekt nie umarł. Nawet się znacząco rozwinął :D Dorwałem od użytkownika goroth84 kolbę UBR w miłej cenie za co ślicznie dziękuję. Gdy rzuciłem się na kolbę i grip ze szlifierką, piłką, wyrzynarką itd okazało się, że wszystko będzie spoko ale nie będzie za co złapać przy złożeniu kolby na pozycję zero. Jest to jednak minimalny problem bo na złożonej kolbie i tak nie będę strzelał. Wszystko jest połączone jednym prętem który łączy prowadnice od ubr, krótką prowadnicę od aega, grip i body. Dzięki temu wszystko jest bardzo sztywno i bezpiecznie zamontowane. Grip zrobił się odrobinkę krótszy ale
 7. Mb-03 i Mb-07 nie są dokładnym kopiami systemu vsr.
 8. Co to za replikę zbudowałeś z takimi osiągami?
 9. http://www.ww2aa.proboards.com/index.cgi?board=how2&action=display&thread=7102&page=1 To jest jeden z tematów, w sieci jest takich rzeczy sporo. Szukaj pod hasłami "fake wood" i "faux wood".
 10. Ja skończyłem właśnie drugi rok studiów i już ode mnie się wymaga rozdziału, który muszę napisać do 5 września aby zaliczyć ten semestr. Prawdopodobnie obronię się do końca czerwca przyszłego roku. Sytuacja ze mna jest nieco inna bo ja jestem mocno wciągnięty w moją pracę:P Po prostu mnie to ciekawi. Więc czytam i piszę itd. Pisze pracę o medycynie ludowej i ziołolecznictwie.
 11. Dwa ciekawe tematy dla posiadaczy M14. Domowej roboty drewno. http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=86062.0 Magazynek krótki. http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=100230.0
 12. Nasz ekipa parę lat temu robiła taką akcję. Było to zorganizowane tak jak foka napisał, plus repliki były bez kulek/gazu/batek. Policja wiedziała wcześniej. Zorganizowała to ktoś tam z rodziny, dlatego państwo młodzi nie wiedzieli ale kierowca i kamerzysta byli przygotowani. Okup pozwolił na miłe spędzenie czasu wieczorem z kolegami i to chyba kilkakrotnie. :D Wszystko można byleby z głową.
 13. Myślę, że to raczej kwestia maga. Kapsuły są jednakowej wielkości. Chyba. Tzn używałem w jednej klamce umarexy oraz kapsuły innych firm i nie widziałem różnicy.
 14. Nie warto zaczynać od tego SWD. W sumie ta replika jest tak wykonana że nawet przerobiona nie jest dobrą repliką. To po prostu nie jest dobra platforma pod cokolwiek. A jak ktoś się uprze to musi mieć duże zdolności manualne i zaparcie, bo lekko nie będzie. Nie kupuj tej repliki.
 15. http://allegro.pl/pistolet-asg-mp5-k-kal-6-mm-co-2-b-back-i1484636386.html O tej replice coś wiadomo?
×
×
 • Create New...