Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 - tuning


Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się nad tuningiem mojej mp5a4 CA.

Wymyśliłem coś takiego:

sprężyna m110 guarder

bore up CA

batka 9.6 3000mAh KAN

lufa 6.04 247mm systema (mam duży tłumik płomienia, więc powinna się zmieścić)

I tu pojawia się moje pytanie:

Czy muszę kupować prowadnicę sprężyny, czy wystarczy mosiężna CA (mam wersję B&T). Nie bardzo uśmiecha mi się wywalać dodatkowe 70zł na prowadnicę, ale żywotność repliki przede wszystkim :).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam. Moim zdaniem narazie ten zakup mozesz sobie odpuści (później dokupisz). Ja mam sprężyne odpowiadająca mocowo M110 guarder i wszystko dział już rok na "stockowych bebechach". Co do lufy brał bym standard 229mm. bo niecałe 2 cm nic ci nie da, chyba że wsadzisz jakieś ponad 300mm (podobno na tym cylindrze sie da) i ukryjesz wszystko w tłumniku dzwięku.

Pozdrawiam RoNiN

Link to post
Share on other sites

Wiadomo ze najtaniej wyjdzie wstawienie nowej sprezynki o wiekszej mocy. Jednak jesli zalezy nam na zachowaniu zywotnosci to zalecam wymiane cylindra, lozyskowa prowadnice, wzmocniony tlok, uszczelniona dysze i sprezyne M100 o nierownomiernym skoku. Precka tez sie przyda no i to powinno nam dac 350fps bez skaracania zywotnosci repliki. A nawet standardowa batka bedzie to ciagnoac z minimalna roznica RoF.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...