Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A4 CA Tunningowany z asgshop.pl czy Stock i własny tuning


Recommended Posts

Siema jestem raczej poczatkujacym air soft ganowcem :D , ale nie jestem w ciemie bity, że tak powiem. W niestety dalekiej przyszlości chcialem kupic M15A4 (sory za pseudo reklame) i niejestem pewny czy sie go oplaca bo wyniesie on równe 600 zł i jestem ciekaw czy ten tunig jest tak wytrzymaly jak pisza i czy niejest on troche przeplacony i czy niektóre części so wsadzone kompletnie niepotrzebnie . Jesli sa takowe prosil bym o ich podanie jesli róznica cenowa wyniesie okolo 100zł .

 

Zastanawialem sie tez czy by niekupic nietuningowanego i zrobic z nim cos :D ale jeszcze nie wiem co , wiem jedynie że chciał bym aby mial on troche powyzej 420 fps i oczywiście jak najlepszy zasieg przy malym zuzyciu GB i innych części .

 

Z góry dzięki i prosiłbym o jakies przykłady tuningow .

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Tylko że ja asg zajmuje sie juz troche i na tyle wystarczajaco wedlug mnie że wiem co chce miec tylko nieznam jeszce dobrze dzialan + i - niektórych częci różnych firm wiec napisałem tego posta z prośba o pomoc w okresleniu jakosci tego tuningu.

 

Ale swoja droga dzięki za zajrzenie do tego tematu :D

Link to post
Share on other sites
Skoro jestes noobkiem to narazie weź stocka, a później gdy nabieżesz doświadczenia tuningun. Moim zdaniem ponad 400fps`ów dla nooba to samobójstwo. ale to moje zdanie 8)

 

Popieram

Niewazne ile sie interesujesz ASG a ile juz miales okazji podzialac z AEG'iem. Jesli nie miales co najmniej 4 miesiecznego starzu z aegiem to nie radze tuningowanego.Zrobisz sobie a przedewszystkim innym krzywde. Posiadanie mocnego guna to duza odpowiedzialnosc...

 

PS

Chlopaki z asgshopu wiedza co robia i nie nabijaja w butelke wiec radze nie ryzykowac wlasnego upg :) zostaw to narazie dla tych ktorzy sie na tym znaja

Link to post
Share on other sites

Możliew ale ja mam aeg slabego co prawda , ale juz 3 miesiace. Jednak tego podanego kupil bym najwcześniej za rok a to chyba wystarczający okres zaby poznać moc i możliwości AEGów .

 

 

PS. Dzięki za poparcie sklepu i tej opcji tuningu. Jednak prośił bym jeszcze o jakieś indywidualne opcje tuningu .

Link to post
Share on other sites
PS

Chlopaki z asgshopu wiedza co robia i nie nabijaja w butelke wiec radze nie ryzykowac wlasnego upg :) zostaw to narazie dla tych ktorzy sie na tym znaja

według mnie, Szmerglu napisał jasno i przejrzyście. Masz AEGa trzy miesiące, potrafisz go rozkręcić i skręcić tak, że potem strzela? Jeżeli tak, to mniej obawiałbym się efektów Twojego grzebania w replice... ale tylko mniej.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem lepiej kupić stocka, troche nim postrzelać i po jakims czasie samemu zrobić tuning... fakt że możesz coś spie..... zepsuć, jednakże pod okiem kogoś kto sie na tym zna będziesz mógł zrobić to samemu... z czego tez będziesz miał większą satysfakcję, bo w końcu sam to zrobiłeś a nie kupiłeś gotowca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...