Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15a2 CA Problem.


Recommended Posts

Witam , mam problem z aegiem M15A2 produkcji Classic Army . Mianowicie podczas dzisiejszej strzelanki spust zaczął chodzić ciężej niż zwykle i po krótkiej chwili w ogóle karabin przestał strzelać . Sprawdzałem baterię i bezpiecznik , wszystko było ok . Co mogło się stać? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jackobi...ten post ma pomoc? Jeśli postuka głową w sciane to karabin magicznie ozdrowieje?

 

Jeśli spust zaczął ci ciężko chodzić, to nie ma to nic wspolnego z baterią, bezpiecznikiem, okablowaniem.

 

Raczej bedziesz musiał jednak wysłać.

Chyba, ze ktoś zrobi wyjątek i napisze coś ciekawego.

Link to post
Share on other sites
:ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:  :ściana:

 

To ma oznaczac, ze po co sie wypowiada jesli nie ma pojecia jak pomoc ??

Drugi post podważa sens pierwszego....

 

Pyta, bo sprawa może okazac sie banalna i nie trzeba bedzie "srać sie" z serwisem.

 

Nie róbmy więcej OT.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Wiem że temat "troche" stary i problem napewno rozwiązany ale może bedzie dla przyszłych pokolen.

 

Mianowicie ja i kumpel mieliśmy tak samo i najprawdopodobniej jest to problem z kostka stykową. Kupić nowa zamontować i karabin powinień smigać :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...