Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jackobi

Użytkownik
 • Content Count

  437
 • Joined

 • Last visited

 1. Do zobaczenia za pare h w Tomaszowie :D
 2. Nie ma sensu robić długiego kabla na przód bo potem będzie się niewygodnie wyjmowało GB. O tyle mogę Cię pocieszyć, że widziałem już wariujący tryby ognia przez uszkodzone kable/styki i zazwyczaj nowe kable pomagały :)
 3. Rozebranie giety jest dość proste więc dokop się do płytki selektora i zobacz co z nią. Elementy selektora może nie wskoczyły dobrze na swoje miejsce, Generalnie jeśli coś jest nie tak z selektorem lub płytką to wypatrzysz to bez rozbierania GB.
 4. Również stawiałbym na dystanser. U siebie w mp5 przy dystanserze guardera nawet przy hopie na 0, pracowała dobrze z kulkami 0.25, każde większe podkręcenie kierowało kulki w kosmos.
 5. Możesz zdjąć adapter i zobaczyć czy w jakiś sposób nie uciska kabli. Konstrukcja adaptera i to jak jest zakładany raczej wyklucza te kable. Jeśli problem jest w adapterze to go zdejmij i wtedy sprawdź.
 6. Ja wiem, że do Cirasa nie powinno się nosić plecaka itd. itd. ale szukam plecaka w oliwce ( albo jeszcze lepiej we flecku ), który przypnę do pleców kamizelki ( do taśm ), a nie będę nosił na szelkach. Oddzielna komora na Camela i na szpej mile widziane. Próbowałem szukać pod hasłem plecak i plecak molle ale niestety się nie udało.
 7. Jak dla mnie to albo masz coś z gumką HU, albo zgubiłeś dystanser przy wymianie gumki. Ewidentnie widać, że gumka nie trzyma kulek i dlatego po prostu wypadają.
 8. Podkładkowanie i regulacja silnika :) Jeśli to nie pomoże to widocznie, źle coś zrobiłeś. U mnie w 2gen po regulacji i podkładkowaniu wszystko ładnie i w miarę cicho śmiga :)
 9. Mi w CA przy m100 szkielet pękł. Zębatki powinny spokojnie wytrzymać m120, reszta również :)
 10. Mam aimpointa ale MeeTaca i zastanawiam się czy taki gadżet będzie do niego pasował, czy da radę tylko z G&P. Na jakiej zasadzie Magnifier jest zamocowany do aimpointa ?? link: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3245
 11. Między m120 a m130 nie będziesz miał jakiejś wielkiej różnicy. Wybrałeś dysze bore up, a wszystko inne normalne :P to nawet nie będzie do siebie pasowało. Zostaw, zrobisz tutning później. 400 fps to i tak aż za dużo dla nowicjusza.
 12. BU jak najbardziej warto kupić, dla odciążenia i tych kilku fps więcej. Napisałem po prostu, że nie zwiększy on rofa :P
 13. Wejść, wejdzie, ale na m140 inne bebechy mogą się posyprać, nie wspominając już, że stockowa bateria pewnie jej nie uciągnie.
 14. Bomba nie da się jednoznacznie powiedzieć jakiego rofa Ci da taka konfiguracja, nie da się powiedzieć ile da Ci jakakolwiek konfiguracja. Zależy to od tego jak złożysz giwere, jak ją wypodkładkujesz, jak wyregulujesz silnik. BU nie zwiększy Ci rofa ani trochę. Myślę, że Guarder na m120 będzie śmigał dobrze, do tego dobre podkładkowanie i dobrej jakości kable. Wymiana łożysk na kulkowe również na pewno pomoże :)
 15. Cywile owszem mieli być potulni, ale tylko po użyciu pałki. Jak wcześniej napisał Zakapior oni nie mieli z nami problemu, pogadaliśmy, poprostestowaliśmy, pośmialiśmy się trochę, na koniec delikatna przepychanka. Do akcji wkroczyły pałki i był spokój, zawróciliśmy i sobie poszliśmy. A następną ważną rzeczą jest to, że cywile mogli otwierać ogień do kogo chcieli, nie trzeba było w nas mierzyć, prawda jest taka, że ostatnie 2-3 godzinki nękaliśmy żółtych tylko z racji tego, że zachowywali się co najmniej nieodpowiednio. Strzelanie do naszych trupów na respie, obelgi skutecznie przyczyniły się do
×
×
 • Create New...