Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA m15a4 spc vs G&G gr16 r4


Recommended Posts

Mam od 3 lat M15A4 CA na M120s i jedyne co poleciało to raz GB. Mam RISa z CA na 150PDI - ma dopiero 4 miesiące ale jest używany sporo i nic się nie dzieje - a tu masz dokładnie to samo co w SPC. Ostatnio robiłem dwumiesięczne stockowe G&G ver.2006, w którym po zacince i dalszym ciąganiu spustu zmieleniu uległy dwie zębatki. Z tłokowej urwało - poprostu ułamało dwa zęby, przez co środkowa slizgała sie i ładnie się ztarła. Do tego wyłamaniu uległą metalowa rurka w głowicy cylindra, po której slizga sie dysza - tak myślę że od tego bo nie sądze żeby od początku ta rurka latała jak lewarek w skrzyni biegów. Do tego tydzień później sam z siebie złamał się selector plate. Ogólnie jak dla mnie G&G to łady krabin z kiepska mechaniką - z jednej strony 7mm łożyska kulkowe, silnik 1300, łożyskowanie dwustronne a z drugiej strony szajszębatki i głowica która wyglądała jak wyjeta z TMki. Do tego beznadziejnie się rozbiera - chodzi mi głównie o zatrzask maga i kolbę teleskopową oraz kable.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Teraz tez sie nad tym zastanawiam. G&G jest dobre dla osob lubiących realizm, CA mniej przypomina oryginalny egzemplarz, ale jest za to bardziej nie zawodne. Sam uzywam od miesiąca m15a2 (380fps) CA i wszystko smiga az milo. Do G&G jestem jakos mniej przekonany, mniej mnie ciągnie w te strone i wezme chyba SPC CA. Po za tym G&G jest troche drozsze, ale za te kwote mozna kupic batke i gun bedzie gotów do walki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...