Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobry plecak - 30L


Recommended Posts

Sabre 45 polecam, z powowdzeniem zastąpił PP25. Ma 1 komorę i ma "workową kontrukcję", a to IMO jest bardzo dobre w terenie. Oczywiście daleki jest ideałowi - jak każdy plecak. Jest po prostu mało uniwersalny co znów uważam za zaletę.

Poprzednio miałem również Karrimor Panther i jedyne do czego można się przyczepić, to boczne kieszenie i nieciekawe taktycznie kolory, nie rozumiem więc niepochlepbnych opinii..

 

Jak ma być taktyczny tornister to bierz coś z zamkiem Janysport / Miwo / Maxpedition / Arrizon z tym że dwa ostatnie to półeczka wyżej (materiały).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Wlasnie dzis rowniez dotarl do mnie volverine. Na pierwszy rzut oka chyba wart swojej ceny. Wyglada dosc solidnie, ciekawe rozwiazania, wiele roznych kieszonek a przede wszystkim co dla mnie najwazniejsze ogromny potencjal w troczeniu roznych rzeczy do plecaka (fajnie wyglada G36C przytroczone do boku plecaka :) ). do tego szerokie szelki zapewniajace wygodne noszenie.

 

Zobaczymy jak sie sprawdzi ta "magiczna" przegroda wewnetrzna, do ktorej bylem na poczatku nastawiony dosc sceptycznie, ale to rozwiazanie chyba jednak znajdzie zastosowanie (spokojnie mozna ta przegrode wymontowac z plecaka jesli ktos nie chce).

 

Brakuje mi jednak raczki z boku plecaka (ale to raczej zawodowe przyzwyczajenie z plecakow medycznych).

 

PS

Szkoda ze pokrowiec przeciwdeszczowy nie jest na stale doczepiony do plecaka bo można go latwo zgubic.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...