Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK Cymy strzela dwoma kulkami naraz.


Recommended Posts

fiolek - odlutował się sam, bo widziałem .. po prostu marny lut i tyle. Odpadł i tyle.

 

Sprawdź Kamza dobrze czy nic nie zwiera i pokombinuj z ustawieniem kabli .. może za bardzo ściska silnik?

 

[ Dodano: Czw 26 Paź, 2006 23:23 ]

i co się okazało?

Chwyt Kamzy jest podrapany od środka ( od nadmiaru cyny ktora została przy lutowaniu ) powstały przez to rowki, które prawdopodobnie ściskają silnik.

Spada przez to szybkostrzelność, albo całkowicie zatrzymuje układ.

 

Podmienilismy narazie chwyty i wszystko trybi na obu aegach. Zobaczymy czy będzie działać jak się podpiłuje chwyt od środka.

Link to post
Share on other sites

Stokowy dystanser jest o wiele za duży (sprawdzałem).

kamil jeśli masz dokręcone to dokręć mocnej, a jak się nie da to je wymień (niektóre dodawane śrubki do tej komory nie pasują). O tym problemie już pisałem i właśnie dokręcenie mi doradzono. Ta prosta czynność rozwiązała problem, jeśli suwak chodzi wystarczająco ciężko to nie ma prawa się somo rozregulować.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Sry że odgrzewam stary temat ale powinno pomóc. Tym którzy tego potrzebują.

 

Znalazłem coś co powinno pomóc. :

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1933

 

Mianowicie trzeba dojść do przyczyny tych 2 kulek...

Mogą to być albo gumka (silikonowa u guardera jest szeroka)

Albo komora, wślizgują się 2 kule naraz. Przecież ten kanał od magazynka jest trochu szerszy i pod wpływem nacisku sprężyny wciska je mocniej i nieraz rozpycha kulki co powoduje ze zamiast 1 kulki są 2. Prostą czynnością jest właśnie wiertarka. Od strony magazynka patrzymy na ten kanał i wiercimy w miarę szerokim wiertłem, ale nie za szerokim. Robimy takie małe wyżłobienie. Te wyżłobienie z racji z tego będzie lekko okrągłe i to spowoduje że kulka będzie nasadzać się i nie wpcha następnej kulki tylko będzie siedzieć na swoim miejscu. A dysza będzie mogła normalnie pracować. Jeszcze tego nie sprawdziłem ale tak powinno być teoretycznie. Pierw sprawdzę ten wariant z nawierceniem i dam znać... BO narazie nie mam czasu - NAUKA...

Edited by Jano
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...