Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamil

Użytkownik
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

 1. Panie, w użyciu przez rosyjskie służby specjalne jest cała masa jeszcze innych broni.
 2. Bez problemu można nosić 6sz112 z każdą balistyką.
 3. Skoro temat i tak się pojawił na rus.milu, to ja tylko powtórzę ogólną tezę która tam się przewinęła - wszystkie są prawie takie same. Mają podobny poziom wykonania i użyto do ich produkcji niewiele różniących się materiałów. Różnice są na tyle nieznaczne, że to, która będzie "najlepsza" zależy od preferencji użytkownika.
 4. Mieć mają, w praktyce używają komercyjnych mundurów/maskałatów.
 5. Do flory to zaden z tych hełmów nie pasuje. Flora to mundur armijny, a żadne jednostki armijne nie używają zsz-1 (któryw ogóle nie jest popularny). Zamiast kombinować z przerabianiem jakiś polskich hełmów, co i tak da zapewne mierny efekt, lepiej kupić sobie dobrą replikę np. 6B28 czy 6B7-1M tutaj: http://www.helmetreplicas.net/
 6. Ale to było w czasach przed florą. Z kamizelek kuloodpornych używanych przez różne OMONy, specnazy itd. to może jakiegoś Kazaka albo Korę, za 300- 400zł. Ale one nie mają żadnych ładownic. Przeciwodłamkowe używane w wojsku są droższe. Możesz spróbować dorwać na Red Alliance samą szmatę 6B3 z wkładami kevlarowymi, bez płyt. Za 400zł pewnie byś kupił, w kiepskim stanie, ale trzeba by było poszukać. Rozsądna cena za stare kamizelki z wkładami to 600-800zł, chociaż coraz trudniej je dostać w takiej cenie. Nowe (w sensie będące w użyciu w wojsku obecnie) kosztują już dużo więcej. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, przeciwodłamkowe tak średnio nadają się do przenoszenia magazynków. 6B3, 6B5 mają ładownice, ale ich ergonomia i wygoda jest sto lat w tyle za kamizelkami oporządzeniowymi które mógłbyś kupić znacznie taniej. Z sensownych to np. 6b13 w molle, gdzie można doczepić ładownice, ale ceny zaczynają się od 300$, oczywiście bez płyt.
 7. Do 200zł raczej nic... Możesz spróbować dorwać którąś ze szmacianych kamizelek, jak V95 czy M22. Może trafisz na allegro. Ale przez regularne jednostki są raczej nieużywane, poza tym słabej jakości. Lepiej dozbieraj...
 8. Czy ten konkretny egzemplarz to fleck - nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo się na niemieckim nie znam, ale na 100% Rosjanie używają niemieckich (nie rosyjskich kopii) flecktarnów. Plecak - któryś ze stajni SSO, prawdopodobnie RD-99 lub Ataka, niestety nie widać czy ma pas biodrowy.
 9. Najbardziej by pasowało (i najwygodniejsze imo) 6sz112.
 10. Panowie, skoro prokuratura nie działa, to na chwilę obecną tylko pozew cywilny. Wystarczy że sąd wyśle do niego pismo, a zostanie ono 2x awizowane i uznaje się, że adresat pismo otrzymał. To wam otwiera drzwi do wyroku zaocznego, przy którym uznaje się żądania powoda bez przeprowadzania dowodu. Razem z wyrokiem zaocznym zostanie nada klauzula natychmiastowej wykonalności. I to jest tytuł wykonawczy, z którym można iść do komornika.
 11. Rzekłbym: COD skończył się na United Offensive, czyli ostatniej bardzo dobrej części. Niech będzie że jeszcze MW, ale mnie ono dupy nie urywało i poza scenerią wszystkie te triki już widziałem. Kolejne części już niewiele mają gry w grze, bo więcej tam oglądania skryptów, filmików i loadingów. Strzelanie tyż takie nijakie. Jak dla mnie COD może być nawet i w kosmosie, z mojej strony zainteresowanie tą grą zanikło do zera już parę lat temu.
 12. Byłem fanem pierwszej części SE i bardzo czekałem na dwójkę. Jakem się doczekał, to teraz sobie pluję w brodę że to gówno kupiłem. Właściwie to chyba równo spieprzyli wszystko: - fabuła to jakiś absurdalny żart, totalne bzdury o ataku Rosjan na Londyn, w dodatku w formie pseudo odpraw i szczątkowych filmików. - wynikające z powyższego durne misje, w stylu zaatakuj od FRONTU (sic!) twierdzę, wybij wszystkich w środku, a to wszystko po to, żeby zrobić sobie tam stanowisko do oddania jednego strzału. Naprawdę prawie popłakałem się ze śmiechu, kiedy musiałem pozabijać wszystkich w radzieckim sztabie (tak, tak, trzeba w pojedynkę atakować radzieckie HQ bronione przez czołgi, prawdziwa gra snajperska) by z ostatniego oficera na samym końcu wypadła karteczka z szatańskim planem sowietów. - Mapy biedne i małe, w większości prowadzące do konfrontacji z wrogiem bez możliwości obejscia. Bardzo często nie da się przejść misji po cichu. - Kosmicznie przekręcona fizyka strzału z karabinu snajperskiego - na 200m strzela się jak na 1,5km, a na berlińskich zabudowanych wzdłuż ulicach wieje poprzeczny wiatr znoszący pociski o metr w bok. Dodajmy do tego, że strzały z PMów nie robią na przeciwnikach żadnego wrażenia, 5-6 strzałów w klatę i ledwo się zachwieją biegnąc. - AI wrogów to jest największe przegięcie. Są wybiórczo głusi. Potrafią nie słyszeć jak ich kumpel jest zabijany pół metra od nich, albo krzyczy i strzela. To że zauważył cię snajper i zaczął strzelać (a na pewno tak bedzie, bo w tej grze wrodzy snajperzy mają teleobiektywy zamiast oczu) to nic, nawet nie zwrócą na to uwagi. Wystarczy za to oddać jeden strzał ze snajperki, nawet z trzeciego piętra bloku, leżąc w cieniu obok jakiś gruzów i ZAWSZE będą wiedzieć że tam jesteś. Aha, w nocy widzą tak samo zajebiście i zawsze mają radar który momentalnie wykrywa cię po jednym głośnym strzale. Od razu zaczynają do ciebie strzelać i co najśmieszniejsze z 200m z PMów trafiają prawie bezbłędnie. Potem próbują się chować, ale zazwyczaj po prostu biegają zupełnie bezsensu z prawa na lewo i na odwrót żebyś mógł ich zastrzelić. A z plusów? No nie wiem, kill camy są fajne ale nudzą się po godzinie. Ps. Co do wielkości map w jedynce - ja miałem chyba najdłuższy strzał na 800m. Tutaj to jest niemożliwe.
 13. Tak wygląda ładownica do SWD: http://i270.photobucket.com/albums/jj109/smirnovdave/100_4029.jpg Różnie je noszono, można ją przypiąć normalnie za szlufki, albo nosić tak: http://img6.imageshack.us/img6/9779/svdrigdo5.jpg Magazynki noszono jeszcze normalnie w stanikach: http://img4.hostingpics.net/pics/8918128a60bc373fb7.jpg jak i w samoróbkach: http://img4.hostingpics.net/pics/201887584c80e54763.jpg Wybór należy do Ciebie ;)
×
×
 • Create New...