Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem M4 A1 SRC


Recommended Posts

Mam problem z moją emką a mianowicie gdy regulowałem hop-up i strzeliłem pojawił sie problem z podawaniem kulek i co którys strzał dopierow wylatywało po kilka kulek. Po próbowałem dalej i karabin po kilku nie udanych strzałach karabin znowu zaczął dobrze chodzic lecz przy strzale wydaje dziwny odgłos podobny do spręzyny. I po kilku takich wystrzałach przestałstrzelać ( tak jakby siadły akumulatory) to naładowałem strzeliłęm znowu na semi i wyleciała 1 kulka z oporem a potem znów tak jakby siadł akumulator. Rozebrałem broń i wszystko poza gearboxem (nie sprawdzałem zeby nie stracic gwarancji) jest w porządku. Wie ktos moze o co chodzi ?? A nie chce wysyłac na gwarancje bo będe musiał czekać na nią miesiąc

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...
  • 3 weeks later...

Możliwe że coś ze stykami/okablowaniem

spróbuj przeczyścić styki jak to nie pomoże to radze iść

do dobrego serwisanta, on powinien wiedzieć co się dzieje.

Problem podawania kulek może zależeć od gumki hop-up, mogła pęknąć, zawinęła się,

radzę ja wymienić na Systeme Energy

Edited by gzelek19
Link to post
Share on other sites

Jak tam jest łożyskowana prowadnica sprężyny to zobacz czy się nie odkręciła i jej część nie zablokowała się pomiędzy zwojami sprężyny. Raz miałem takie coś najpierw był metaliczny dźwięk a później jak się odkręciło to zablokowało i żadna bateria nie była tego w stanie ruszyć. Tak czy siak bez rozebrania Gb się nie obejdzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...