Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Podepnę się do tematu:

Mam stockowego M933 SRC i na batce Intellecta 9,6 V 1400 mAh ROF jest bardzo niski. Broń już troszkę wysłużona (15 miechów - używka), ale silnik był podobno wymieniany na taki o zwiększonym momencie obrotowym.

 

Jak podpiąłem inną batke, ROF był taki sam. Jaka może być przyczyna niskiego ROFa w mojej replice?

Link to post
Share on other sites

ATISHOO - Może poprostu ciężko cię zadowolić i twierdzisz, że ROF jest niski a tak naprawdę jest w normie :P - nie no śmieje się... wg mnie może to być:

 

-Kable - sprawdź czy nie ma przebić lub złamań... szczególnie w miejscu gdzie silnik wchodzi do gearboxa...

 

-Silnik - Sprawdź czy zębatka osiowa silnika ma wszystkie zęby. Sprawdź też czy silnik jest dobrze ustawiony (dociśnięty). Jeśli nie, to ustaw "na słuch".

 

-Stan wtyczek - obejrzyj wszystkie wtyczki, zwróć uwagę na łączenie ze stykami.

 

-Zurzyty silnik - może poprostu nie był wymieniany albo jest już całkiem styrany...

Link to post
Share on other sites

Hmmm...Nie wiem jak go policzyć, ale kilka osób aż się zdziwiło i pytało jaką ja tam mam sprężynę, bo u kumpla w G36 na M110 (bodajże) i batce 9,6 ROF był dużo większy. Porównując do np. AK47 cymy to mój ma mniejszy niż cymka na 8,4.

Link to post
Share on other sites

No to i ja się podłącze... :)

Czy na tej baterii:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1748

i tych zębatkach:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1147

przy stokowym silniku cymy ROF będzie zadowalający ? czy konieczna będzie wymiana silnika - jeśli tak to ten wystarczy ? - http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2355

 

chce aby rof by an wysokim poziomie :D teraz mam tą baterię na stoku i jest fajnie, na m120 taki wysoki nie będzie ....

i ten silnik w ogole dobry jest ? napewno kusi ceną

Link to post
Share on other sites

Replika to AK 47 cymy, uwierzcie że z cymy tam prawie nic nie ma...

W środku będe dawał:

-bore up systema

-m120

-lożyskowana prowadnica sprężyny

-jakiś tłok /?(najlepiej na specshopie bo tam raczej będe tuningował)

-lozyska slizgowe

-zębatki G&G skalibrowane do m120

 

To 16-18 to z tym silnikiem czy bez ?:F

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pozwolę sobie odgrzać kotleta :P tak jak pisałem na pierwszej stronie miałem kupic Magnuma. kupiłem Systemę Turbo :P na M140 daje mi tylko 18/s .. ale jest to spowodowane niewydolnoscia baterii :P Moja Kan 12v kulka razy mało co nie zapłonęła:P także żeby cieszyć sie pełnią szczęścia chyba musiał bym jednak załatwić sobie sanyo RC.

 

Czy 18 k/s na systemie turbo przy napięciu 12 v to tragicznie mało? :P

mam zebatki Super Torque Up , a co za tym idzie one też zabierają troche rofu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...