Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

budowa sprężyny ala STEN


Recommended Posts

hehe, ja chce zrobic gearbox rurowy Taki jak Dolas zamiscił w projekcie , tylko teraz musze jakos wykombinowac obudowe czyli body , a z tym troche trudniej będzie , i pytanie do Was , czy macie jakies fotki z wymiarami SWD ?? bo chce go w skali 1:1 zrobic ;p i zeby chociaz ciut był podobny do dragunova ;D a z elementami drewnianymi uporam sie sam , tylko musze miec jakies wymiary , nie :>

Radosny czy mozesz mi podac swoj nr gg ?? moj to 1889823

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie skminiłem keracz o co Ci chodzi ? przecież nic nie musisz spawać od środka. wystarczy zrobić body z rurki zaślepianej z tyłu. (zakręcanej zaślepką) i do tego dospawać osłonę/zawieszenie mechanizmu spustowego. osobiście nie realizujemy tegoż pomysłu przynajmniej katywnie. postanowiliśmy że jak coś się "nawinie" to sobie zostawimi i będziemy tym sposobem powoli zbierać czesci. a może w wakacje się uda. natomiast największy problem jest zdecydowanie z precyzją tłoka, i z wykonaniem tłoka tak aby był on bardzo solidny. Dolas gdybyś już coś wykonał w tym kierunku to prosimy o konretny opis i zdjęcie.

Link to post
Share on other sites

1020226imgnd1.th.jpg

 

10 lat temu zrobiłem mosina ale bebechy miał kiepskie.

Oraz model na dole (nie pamiętam nazwy prawdopodobnie wzorowane na L96A1)

ładunkiem miotającym kulki był nabój pistoletu startowego wkładany do mosiężnej

łuski + kulka.

 

Z opisanym powyżej projektem będę walczył lutym 2007.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...