Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FTK HURRICANE (G36C) ma spring m120


Recommended Posts

A jak się taki zestawik sprawuje w G36C od TM? Chodzi mi głównie o to, czy gearbox posypie się szybciej (i czy wogóle), niż w CA36c? (wiadomo, że TM ma słabsze części od CA, ale na stronie ASGshop piszą, że to zestaw dedykowany głównie do repliki TM http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=660).

 

PS: Jestem zupełnie zielony w tuningu, więc nie bijcie.

Link to post
Share on other sites

Ja tez uzywam stockowych zebatek CA. Co wiecej FTK m120 na baterii 12V 3300 mAh. Wywalilem z tego spokojnie 10k kulek. Karabin ma niesamowity ROF (flacha jako swiadek) i wszystko bangla. Jedyny klopot był taki ze tloki rozwalalo bo pierwszy zab zebatki walil za szybko w tlok, co powodowało niepelny strzal i zuzywanie tloka. Po otworzeniu GB zebatki nie wykazywały sladow nadmiernego zurzycia. Wrecz nie wykazywaly zdnych sladow zurzycia.

 

Pozdrawiam

 

DZEQ

Edited by dzeq:)
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja tez sie dolacze do tematu mam MP5A5 HG TM i wstawiam Zestaw M100 Hurricana ale zmieniam zebatki na stalowe CA(nowy typ 2oo6) batka Intellect 8,4v 1200 mah(pewnie bede musial zmienic tez na 9,6v zobacze jaki ROF bedzie i mam nadzieje ze mi GB nie peknie :P

Ktos Wstawiał to samo do TM?

Edited by nastuk
Link to post
Share on other sites

To że ktoś wsadza jak to mówią " nowy typ zębatek CA 2006" to nie ma się czym chwalić , bo te zębatki nowe stockowe CA to jakieś nieporozumienie, kogo się nie spytam kto kupił nową replike CA , to ciągle w serwisie siedzi z pękniętymi albo zmielonymi zębatkami, ekipa taiwanguna może potwierdzić :) Wg mnie najlepsze stockowe zębatki CA wychodziły na przełomie styczeń -marzec 2006 , mam wiele osób z karabinami z tamtego okresu i wszyscy śmiagają na min. M110 lub M120 i kompletnie nic się nie dzieje z ząbkami a teraz, w serwisie Krakmanów dowiaduje się że coraz częstsze przypadki mają gdzie te zębatki idą się kochać już na M100 :/

Edited by norbi
Link to post
Share on other sites

Nie bullshit, tylko prawda na moich oczach w ciągu ostatniego 1,5 miesiąca posypało się kilka min. emek właśnie z powodu.... nowego" typu stosowanych zębatek wer. 2006 :) ", i to po jednej strzelance ( a czasami nawet nie po jedenj :D ) nie wierzysz zadzwoń do firmy taiwangun to ci powiedzą ile mają z tego powodu roboty :/ Tak samo kolega ostatnio czekał 3 tyg. na naprawe gwarancyjną właśnie z powodu zębatek...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...