Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gallain

Użytkownik
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,789 profile views
 1. Ok, zamówiłem Deltę Optical Classic z krzyżem mil-Dot. Poczytałem trochę w necie i ludzie sobie chwalą. no i cena 350 to nie 650 jak w przypadku Leapersa.
 2. Który krzyż jest według was lepszy: Mil-Dot czy Multi-X? Mil-Dot: http://www.riflescopes.webyshops.com/images/Leupold/LEUPOLD-Mark-4-20-60x80-Straight-Spotting-Scope-Mil-Dot-Reticle-110825-Pic1.jpg Multi-X: http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/5/reticles__4_standard_bsa.jpg I czy lunety Delta Optical są godne polecenia? Jedyne doświadczenia jakie mam z tą firmą to teleskop newtona 8" na dobsonie mojej żony i jakość jest rewelacyjna, no ale teleskop to nie luneta.
 3. Daje spokojnie na M160 i M170 też. Silnik stockowy ciągnie to bez problemu, przy 580 fps bateria 11.1V 1600mAh liPo Firefoxa + mosfet wystarczy spokojnie na jedną strzelankę.
 4. Skoro temat został odświeżony, to ja dodam od siebie, że tłok ze wszystkimi metalowymi zębami Ultimate zmielił mi się na M140 po kilkunastu tysiącach kulek na dużym rofie. Za to SHS śmiga aż miło.
 5. Ja tylko wtrącę, że gb SWD Cymy (i pewnie RSa) to najlepiej składający i rozkładający się GB z jakim miałem do czynienia. Wystarczy lekko przytrzymać jednym palcem i voila. A np v.7 G&G czy SWD CA to masakra - wszystko leci w różnych klierunkach, wylazi ze szkieletu. Masakra.
 6. Smar silikonowo-teflonowy od wewnątrz cylindra (do dostania w elektornicznych) lub malutko oleju sylikonowego (NIE w sprayu).
 7. Stockowy silnik zbiera sie na tak lichej baterii tylko dlatego, ze 4 zebatki maja duzo lepsze przelozenie niz 3. Zaloz LiPo z dobrym mosfetem i problem zniknie, a styki przestana sie zuzywac.
 8. Jak tuningujecie swoje SWD t odo nowych tłoków wkładacie ten klocek co był w stockowym tłoku czy samą nową sprężynę? Bo przecież nie da się włożyć łożyskowanej głowicy tłoka i tego klocka, a łożyskowanie to nawet nie 1/1 długości tego klocka.
 9. Gallain

  SA58 [CA]

  Głupie pytanie - w którą stronę wykręca się lufę z body? W normalną, czy tak jak tłumiki w odwrotną? EDIT: już sobie poradziłem, ale może komuś innemu się przyda: w normalną :]
 10. Bez obciążenia do 1,4V na ogniwo, czyli akumulator 8,4V max do 9,8V
 11. Może zamiast silnika wymień akumulator na LiPo? W cenie 200 pln kupisz sobie batkę i w miarę dobrą ładowarkę, która Ci posłuży lata. Ja na silnik w moim AKSU nie narzekam, no ale jadę na LiPo.
 12. Co sądzicie - jest szansa, że szkielet i zębatki wytrzymają M170?
 13. Czyli generalnie są słabe. Co z tego, że kupisz samochód, który jest ach i och, jeśli po 1000km odpadną mu koła?
 14. To może inaczej: czy tłok do PSG-1 z 19 zębami podejdzie? http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4628 I czy wytrzyma M150?
×
×
 • Create New...