Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning wew m4 well pytanko


Recommended Posts

Mam emke wella z częściami:

Wzmocniona prowadnica sprężyny v.2 [sRC]

Łożyska ślizgowe 6mm [sRC]

Sprężyna główna 170% [CA]

Chromowany cylinder Typ 0 [sRC]

Wzmocniona mosiężna głowica cylindra [sRC]

 

i mam batke 9,6V 1400mAh KAN

 

reszta stokowa od wella, zamierzam w to wpakować GB v2 CA i sprężynę M120

Czy musiałbym coś jeszcze wymienić żeby mi wszystko ładnie chodziło ?? ;-)

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

reszta stokowa od wella, zamierzam w to wpakować GB v2 CA i sprężynę M120

 

Zależy od farta, mi sprężyna m120 połamała 2 szkielety stockowe (CA i ICS) a na trzecim stockowym CA śmiga jak na razie, jednak jeśli zapytałbyś jakiegoś sklepu/serwisu (część forumowiczow też ma takie zdanie) to usłyszysz, że to tylko kwestia czasu kiedy pęknie ci szkielet, wyłamią się zęby w zębatkach albo na tłoku.

 

Ale żeby nie było że teoretyzuje to u mnie jak już pisałem w połamał się szkielet GB, u kolegi z teamu połamały się zęby na zębatce przy m120.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

czyli rozumiem gb ca to loteria niektóre wytrzymują wszystko niektóre są cienkie ?

 

chciałbym się jeszcze spytać co sądzicie o częściach SRC które podałem, czy one powinny wytrzymać taki tuning, czy musiałbym coś wymienić.

 

 

Chłopie masz CA170% i ile ty masz fpsów w takim razie??

Link to post
Share on other sites

Chłopie masz CA170% i ile ty masz fpsów w takim razie??

Siemano moge sie pochwalić wsadziłem spręzyne m120 do wella z wymienionymi łożyskami głowicą cylindra i tłoka, HU, bateryjka 9,6v 1400mAh i strzela jak głupi szybkostrzelność jest porównywalna jak do 15A4 stocka może deczko mniejsza nie mierzylem jeszcze fpsów bo nie mialem czasu isc do capriego pozatym musze wymienic jeszcze Primo prowadnice, lufke, body, no i jeszcze gumke mógł bym kupić do HU

Link to post
Share on other sites

Siemano moge sie pochwalić wsadziłem spręzyne m120 do wella z wymienionymi łożyskami głowicą cylindra i tłoka, HU, bateryjka 9,6v 1400mAh i strzela jak głupi szybkostrzelność jest porównywalna jak do 15A4 stocka może deczko mniejsza nie mierzylem jeszcze fpsów bo nie mialem czasu isc do capriego pozatym musze wymienic jeszcze Primo prowadnice, lufke, body, no i jeszcze gumke mógł bym kupić do HU

 

hmm czyli nawiasem mowiac ze stocka niewiele pozostanie...

Link to post
Share on other sites

aha teraz myślę nad tym czy najpierw wpakować do tego jakiś gb wzmocniony i springa czy najpierw zbierać na BU, zastanawiam się czy przy bu i przy cylindrze typu 0 nie będzie rozrzutu na lufie 36 cm

jak bedzieszz miał precke to nie powinno ale ja np nie mialem takich problemów na poczatku zakleilem taśmą teflonową tą dziurke i nie mialem zadnego rozrzutu kulki leciały tam gdzie chcialem z dokladnością do 10 cm na daleki dystans a z 5-7 metrów co 2 strzał wpadał w to samo miejsce w które celowałem

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...