Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karol88

Użytkownik
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,749 profile views
 1. Sprawdź czy tłok luźno się przemieszcza na skręconym GB
 2. Nie polecam nikogo. Szukaj na FB na grupach polecaną osobę, na forum też znajdziesz. Ja tylko podpowiadam co i jak :)
 3. Komora, gumka, lufa, szczelność na początek. To wystarczy. Części dobierze Ci serwisant. Jeśli robisz to sam to zapraszam na PW bo zrobi się duży wątek bo będzie sporo pytań i odpowiedzi.
 4. Jeśli nikt się nie znajdzie to wyślij komuś. Koszt wysyłki to 2x 15zł :)
 5. Ja miałem coś jak pokrętło w zegarkach, Było zawsze na miejscu i na tyle małe, że nie przeszkadzało nigdy.
 6. @Adamp Wiesz co to AOE ? Jeśli nie to sprawdź (Youtube) i będziesz wiedział dlaczego zawsze. Jeśli wiesz a pytasz to nie mam odpowiedzi...
 7. Wygłuszenie z gąbki lepiej robić. Wstawiać 2cm gąbki i odstęp kartonikiem 0.5cm i kolejne 2cm gąbki. Takie wygłuszenie ma sens i będzie działać ;)
 8. Podkleić gniazdo magazynka taśma izolacyjną. Ustaw maga tak by podawał a taśmę podkleić trzeba tak by magazynek był bez trzymania w takiej pozycji że podaje.
 9. Kulka ma lecieć celnie więc 0.43g przy tej snajpie to minimum. Nie musi to lecieć szybko ale celnie. Nośność tej snajpy jest wystarczająca na 0.43-0.45g
 10. Na pewno nie zaszkodzi. Skoro obciera cylinder to coś jest nie tak z prowadzeniem (pirścieniami)
 11. Gdzieś miałem testy kulek i specna odpadała w przedbiegach. Celność marna. Najlepiej sprawdzały się Madbull i BLS. Odziwo specna wygrywała z guarderami :) Nie potrafię dorwać tych tabeli co robiłem te testy :(. Kulki 0,36-0,45. Dystanse od 40-90m. Tyle pamiętam :)
 12. Nie miałem takiego problemu. Nie spotkałem się by deszcz wpływał negatywnie. Możliwe, że się jeszcze nie dostał tam gdzie nie powinien :D
 13. Bo kastrując gumkę i zakładając ją na lufę zakładasz ją 90' względem tego co wycinałeś. Nienaruszona część gumki ma być elementem podkręcającym kulkę, stad też kastruje się wszystko co wystaje by gumka dobrze przylegała do lufy i dała się umieścić w komorze.
 14. Weź jakieś lepsze(droższe) bo różnica w wykonaniu jest spora. Chociaż ostatnio kupowałem shs i w 4 paczkach nie było nic złego
 15. Tłok identyczny. Oring mniejszy(albo wymieniałem w stocku, nie pamiętam). Prowadnica ma łożyskowanie i sprężyna troszkę grubsza.
×
×
 • Create New...