Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karol88

Użytkownik
 • Content Count

  542
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3213 profile views
 1. Gdzieś miałem testy kulek i specna odpadała w przedbiegach. Celność marna. Najlepiej sprawdzały się Madbull i BLS. Odziwo specna wygrywała z guarderami :) Nie potrafię dorwać tych tabeli co robiłem te testy :(. Kulki 0,36-0,45. Dystanse od 40-90m. Tyle pamiętam :)
 2. Nie miałem takiego problemu. Nie spotkałem się by deszcz wpływał negatywnie. Możliwe, że się jeszcze nie dostał tam gdzie nie powinien :D
 3. Bo kastrując gumkę i zakładając ją na lufę zakładasz ją 90' względem tego co wycinałeś. Nienaruszona część gumki ma być elementem podkręcającym kulkę, stad też kastruje się wszystko co wystaje by gumka dobrze przylegała do lufy i dała się umieścić w komorze.
 4. Weź jakieś lepsze(droższe) bo różnica w wykonaniu jest spora. Chociaż ostatnio kupowałem shs i w 4 paczkach nie było nic złego
 5. Tłok identyczny. Oring mniejszy(albo wymieniałem w stocku, nie pamiętam). Prowadnica ma łożyskowanie i sprężyna troszkę grubsza.
 6. Zestaw tuningowy z TG (60zl) daje moc 603fps przez około pierwsze 10 strzałów. Po 100 strzałów zbił się do 587fps i tak się utrzymuje póki co. Przeładowanie nie jest tak gładkie jak w stocku z powodu aluminiowego tłoka który obiera się dość mocno o cylinder. Sprężyna jest około 1cm dłuższa.
 7. Wymień łożyska, zrób AOE(poczytaj na necie), i tłok wstaw ze stalową szczęką
 8. Tłok zmielony. Wymień na taki który ma stalową szczękę, zrób AOE , ustaw zębatki i baw się dobrze
 9. Na siłe. Możesz sprawdzić czy cała wejdzie do tłoka z prowadnicą i będziesz miał 100% pewności, że pasuje
 10. Zacznij od zmiany kulek. Nie żałuj 40-45zł na paczkę kulek 0,25g
 11. Jakich kulek używasz, waga i producent ?
 12. Więc twój temat jest tutaj zbędny ;)
 13. Racja, zapomniałem o tłoku z 19 zębami ;)
 14. Każdy serwis siedzi w czymś innym. Oddasz to koleś Ci doradzi. Osobiście Borki bym odpuścił a kasę władował na porządną głowicę tłoka i tłok. Zębatki jeśli ma być sprężyna 130-150 weź 13:1, 14:1, 16:1.
 15. Przegląd okablowania to szukanie rozerwanej izolacji, urwanego przewodu, zimnych lutów czy też słabego styku. Ciężko stwierdzić czy to wina mosfetu. Raczej stawiam na połączenie. Gate przepalony strzela ciągle bez względu na naciśnięcie spustu. Jeśli jest możliwość wsadź silnik do innej repliki, podepnij inny mosfet, wsadź inny silnik do swojej repliki :) Wiem, że dla kogoś kto nie zajmuje się serwisem może być to trudne ale może ktoś w okolicy ma możliwość pomóc ;)
×
×
 • Create New...