Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak naprawić karabin sprężynowy M16-A1


Recommended Posts

dziś rano podczas ogólnego przeglądu stwierdziłem że mój karabin nie działa.Ponieważ podczas oddawania strzału można było usłyszeć charakterystyczny dźwięk który towarzyszy tłumikom.Pomocy w sobotę gramy mecz a ja nie mam broni.Co gorsza nie wiem czemu ostatnia ze śrub nie chce się odkręcić.pomocy!!!

 

Moje GG :2602645. E-mail: michal.407@interia.eu

Link to post
Share on other sites

Wiecie ludzie już w sumie naprawiłem go ale nie potrafię zrobić spustu .Są dwa elementy jeden to spust a drugi to coś podobnego i jest sprężyna ale taka inna niż reszta podobna do tych od spinaczy.Co na co założyć żeby spust działał.Pisać na GG 2602645 albo na forum,e-mail michal.407@interia.eu

 

Ludzie to znowu ja.Sory że was męczę ale mam straszny problem nie potrafię złożyć spustu w karabinie M4-A1.Mogę liczyć na waszą pomoc??Potrzebne mi zdjęcia,rysunki,schematu budowy wewnętrznej tego karabinu .Pomocy!!!teraz mi wszyscy mówią że już po karabinie a ja chcę im udowodnić że można go naprawić.Pomocy!!

Link to post
Share on other sites

Też miałem z tym problem. Spinacz wchodzi pod element który zwalnia tłok i opiera się na nim, a drugim końcem na wystającym elemencie z body. Poszukaj o M16 A4 chyba (w każdym razie Wella) tam ktoś robił zdjęcia wnętrza body, ze złożonym wszystkim. A budowa mechanizmu spustowego jest identyczna w emkach.

Link to post
Share on other sites

Jakby nie patrzeć, ASG to nie jest tanie hobby... Czasem trzeba całe wakacje pracować, żeby starczyło na wymarzoną replikę... I do tego trzeba mieć upór, zacięcie, własne chęci i wyobraźnię (chyba że mamy tyle kasy, że naprawić lub stuningować nam karabin może wyspecjalizowana firma albo osoba).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Składałem takie m16 pierwsze musisz założyc tą sprężynke właśnie na takie "coś" co zachacza o tłok, załóż na to tą sprężynke i tak jest taki bolec. Nie wiem jak ci mam to wytłumaczyc najlepiej pokombinuj tak żeby to odbijało ... :killer:

 

 

Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...