Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

men3L

Użytkownik
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,014 profile views
 1. Polecam Lukira, dostał na serwis moje KAC PDW od VFC, zrobił wszystko porządnie, replika strzela świetnie. Jeszcze raz polecam.
 2. Dziękuje wszystkim którzy czuli się w klimat i robili ze mną dobre deale ;-) zarówno Stalkerom, jak i wojskowym. Szczególne pozdrowienia dla tych, którzy w kości bądź w oczko roztrwonili cały swój majątek :-P Do ekipy SZOT - zemszczę się w następnej edycji :-F Barman ;-)
 3. Nigdy nie miałem problemu ze spustem, a nie gardzę długimi seriami. Może to jednostkowy problem?
 4. Ja nijako bylem zmuszony do lutowania, uwaliły mi się konektorki w silniku.
 5. men3L

  Fort.mil.pl

  Również polecam. Kilka razy robiłem u nich zakupy, zero problemów.
 6. A ja polecam polutować te styki przy silniku, sa strasznie miękkie. Ja 2-3cm za lutem dałem sobie wtyczkę mini w ten charakterystyczny dziob GB, jak chce go wyjąć to wypinam wtyczkę i jestem happy ;)
 7. Zawsze można wzmocnić body włóknem szklanym i żywicą epoksydową :)
 8. Bajeczny ten zestaw risów :)
 9. Na pewno ten tłok przeżyje wiele (dziesiątków) tysięcy kulek. Swoją drogą ja polecam poliwęglanowy Deep-Fire (bez tytanowych ząbków). Kolega używa ich w replice która robi za wsparcie, na M130 wytrzymują około 70-80tyś kulek.
 10. Ja bym brał ICS'a. Jakie przełożenie i jaka dokładnie to batka?
 11. Silnik Hi-Speed, do wyboru, do koloru, zależy ile masz mamony. Najlepiej Systeme, ale to wersja "burżuj". Po drugie chińskich baterii się nie kupuje ;)
 12. Przecież można regulować HU bez śrubokręta, jeśli o to ci chodzi. Pazurkiem łatwo przestawić, w sumie ja tylko tak HU reguluje bo nie chce mi się bawić ;) Swoją drogą szkoda że podrożało, no ale co zrobić, niech się cieszą ci co kupili wcześniej.
 13. Dziwne bo u mnie sprawdzałem magnesem i od lufy, muszki i rączki transportowej to oderwać go nie umiałem.
 14. Jakie zębatki ? Pewnie ITU, co za tym idzie zmniejszona szybkostrzelność. Przy M150 i tej baterii może nawet dobry silnik niewiele dać, pewnie ICS to uciągnie bez większego zgrzytu, ale baterie będziesz miał na bardzo mało strzałów, z naciskiem na mało. Wymień okablowanie, zmień silnik na T3000 i kup jakąś solidną baterie.
 15. Magi muszą się chybotać, tak w ostrym, ułatwia to szybkie przeładowanie (guzik i po magu). Midy GP latają podobnie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...