Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z magazynkiem [BERETTA M92F/M9 Heavy Weight Gas Pistol [STTI]]


Recommended Posts

Mam taki problem, że z tyłu magazynka ten guzik, po którym wcisnięciu gaz się ulatania, zamiast wracać cały czas jest wciśnięty!, przez co po załądowaniu gazu, gaz się cały czas ulatnia. co trzeba zrobić rzeby ten guzik wrócił na swoje miejsce, czyli żeby nei był wciśniety?

Link to post
Share on other sites

hmm.. a jak się rozbiera magazynek od gaziaka. Tzn nigdzie nei widze żadnej śrubki, tylko dół da się wysunąć i po zdjęciu plastiku widać całe wejście gdzie łąduje się gaz... nie mam pojęcia jak zdjąć plastikową obudowe :/

 

 

edit:

Dzięki hellmans psiknięcie olejem wystarczyło :).

Temat do usunięcia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jeszcze nie taki temat do usunięcia ;-) ... też mam tego gnata, jednak mam pytanie...

 

Po pewnym czasie strzelania, magazynek hmm "zamarza" i "zamarza" lufa. wtedy zazwyczaj dzieje się tak:

strzela- nie strzela -strzela dwoma kulkami- nie strzela- nie strzela- strzela jedną kulką itp itd... dopiero gdy mag ociepli się, to można strzelać.

 

Czy da się coś z tym zrobić?(jakieś tworzywo do ocieplania dookola gazu)

Czy to jest całkiem normalne?( możliwe że niepotrzebnie piszę ;-) )

Link to post
Share on other sites

Da się coś z tym zrobić? Nibym mam gwarancję ale to raczej nie podchodzi pod nią. Już i tak wczoraj się lekko zdołowałem i na mini strzelance trzymałem maga w ... (nie zboczeńcy nie w dupsku) ciepłym miejscu, dopóki nie przychodził czas otwarcia ognia :wink:

Najlepiej by było gdyby jakiś maniak/ maniaczka był/a z Warszawy i w niedzielę byliby na WAT-cie. Chciałbym, żeby ktoś obejżał moją Berrrretkę wprawniejszym okiem :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

@Rak

Mam taką Berette i miałem podobny problem jak ty. Kupiłem te Berette od kumpla z team'u który jest kompletnym n00bem i nigdy beretty nie czyścił/smarował. Wziąłem ją do chaty, rozebrałem, wyczyściłem dokładnie całego guna, najbardziej skupiając się na lufie, oczyszczeniu gumki HU z oleju.Po czym przesmarowałem ruchome części, złożyłem, wyregulowałem HU i teraz jest cud - miód :D Może w twoim wypadku też wystarczy tylko wyczyszczenie i olejek silikonowy? Aktualnie na pestkach 0,25g nie mam żadnych zacięć nawet wywalając cały magazynek w kilka sekund, a kuleczka leci na dobre 50m. Jak za 60 zeta to chyba nieźle :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

qrcze jedni strasza, drudzy chwala, do zakupu mojego mk23 (ktorego chce sprzedac teraz :P ) dodalem berette m9 stti dla mojego brachola, skubany strzela zn iej jak ze snajpy :/ moj socom nawet ie ma z czym sie rownac, do m9 jest latwo dostep do hu i co bardzo mi sie podoba, konstrukcja mag`a, choc caly z abs`u to nie w nim nic (no moze procz tego "guzika") co mogloby sie polamac itd i co wazne, szybko i latwo mozna naladowac mag`a

 

aha a kupowalem u krakman`ow (wlasnie czekam na m9 dla mnie :P dzis powinna juz byc :) )

 

qrcze jedni strasza, drudzy chwala, do zakupu mojego mk23 (ktorego chce sprzedac teraz :P ) dodalem berette m9 stti dla mojego brachola, skubany strzela zn iej jak ze snajpy :/ moj socom nawet ie ma z czym sie rownac, do m9 jest latwo dostep do hu i co bardzo mi sie podoba, konstrukcja mag`a, choc caly z abs`u to nie w nim nic (no moze procz tego "guzika") co mogloby sie polamac itd i co wazne, szybko i latwo mozna naladowac mag`a

 

aha a kupowalem u krakman`ow (wlasnie czekam na m9 dla mnie :P dzis powinna juz byc :) )

 

sorki za ort`y ale jestem wykonczony po nocce i wlasnie ide spac :P

Edited by Zexu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...