Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mocowanie kolimatora na replice pistoletu


Recommended Posts

Cze ;)

Wlasnie dostalem wymarzony sprezyniak (Sig P228 :P) z UHC... moze nie byl to najlepszy wybor (?) ale sie nie przejmuje ;) chcialem sie spytac czy do takiego czegos da sie zamontowac kolimator? mam nadzieje ze ktos ma z tym doswiadzczenie ;) i wie o co chodzi. a kolimator ktory kosztuje kolo 50 zl, tak jak np na tajgunie.

Dzieki!

ps> jesli ktos by wiedzial jak takie cos sie montuje (jesli sie da) prosze o opisanie ;))

Link to post
Share on other sites

Podobne pytanie padło tutaj: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=2860

Z tego co pamiętam bezinwazyjnie nie uda Ci się tego zrobić (tak jak tam jest napisane montaż musiałby wyglądać tak, jak w wiatrówce Nighthawk), ponieważ nie ma na szkielecie wgłębień szyny montażowej. Bedziesz musiał w szkielecie powiercić, albo wyfrezować wgłębienia. Możliwe jest jeszcze zamontowanie bezpośrednio na zamku (podobnie montują właściciele niektówrych MP5 spręzynowych) o tym też było na forum tutaj: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=2530. Nie wiem tylko, czy o taki montaż na zamku Ci chodzi.

 

O montowaniu kolimatora na pistolecie (co prawda Desert Eagle) było jeszcze tutaj: http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=2953

 

Staraj się najpierw używać opcji szukaj, a dopiero jak nic nie znajdziesz zadawaj nowe topiki.

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam.

Jeżeli chodzi o montowanie kolimatorów na krótkich sprężynach typu Sig P228 UHC to wydaje mi sie, że szkoda na to pieniędzy szczególnie jeżeli chcesz ten kolimator za 50 zł. Zasięg sprężynowych pistoletów jest niewielki i niewymaga montowania tego typu wynalazków. Osobiscie mam Berette M92F UHC, a brat miał owego Sig Sauer'a. Doszliśmy do wniosku, że standardowe przyżądy celownicze wzupełności wystarczają by oddać celny strzał na odległość 15-20 metrów przy bezwietrznej pogodzie. Jak by tego było mało to według mnie kolimator na pistolecie nie prezentuje się zbytnio atrakcyjnie.

Jeżeli chcesz zamontować kolimatór lub jakikolwiek inny przyżąd celowniczy na swojej sprężynie to bezinwazyjnie" tego nie zrobisz dokładnie tak jak to napisał Medium. Moja rada: odpuść sobie kolimator i kup dodatkowy magazynek, lub kabure.

moze nie byl to najlepszy wybor (?)

Cóż... Jak już wspomniałem mój brat miał Siga i niestety nie był z niego zadowolony. Zasięg był OK jednak celność beznadziejna! Kulki znosiło na wszystkie strony przez co ciężko było w cokolwiek trafić. (Pisząc o celnym strzale z odległosci 15-20 metrów miałem na myśli moją Berette, Desert Eagla, Glock 17 i o ile się nie myle jeszcze H&K USP.) Aha jeszcze jedna sprawa. Po około 4 miesiącach użytkowania pistolet z niewiadomych przyczyn się popsuł. Nie wiem co dokładnie się stało, gdyż wcześniej brat sprzedał pistolet koledze. Kolega dał innemu koledze, który naprawił pistolet :wink: . Wnioskuje z tego, że trafiliśmy na wadliwy egzeplarz. Mam przynajmniej taką nadzieję, że to jednorazowa sytuacja i że kolejne i poprzednie Sig'i były, są i będą bezawaryjne.

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...