Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lukzari

Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

 1. Lukzari

  Laser - Allegro

  nooooooooo proszę a jednak jest dobrze :D
 2. Lukzari

  Laser - Allegro

  szczerze? nie zdziwił bym się jakby palmka już nie była widoczna po 10 metrach :)
 3. Miło i symaptycznie szkoda, że nie w Polsce.. :(
 4. ach ten burst... 8) btw Sony jak pięknie to wytłumaczyłeś :)
 5. :lol: :lol: :lol: a gdzie jest elektronika w AEG'u
 6. Jeśli ją już kupiłeś to powiem Ci, że ... zjebałeś... Nie kupuj tej Beretty bo jest zdymana na maxa. Kup sobie lepiej TM albo KSC.
 7. Ja tam używam hi-cap'a ICS do MP5 Marui i nie odnotowałem żadnych nieudogodnień :) to już o wiele gorzej wypada low cap TM który był orginalnie z MP5 bo nie podaje kulek down jeden :D
 8. No to napewno G3 strzela celniej z racji posiadania dłuższej lufy. Do tego można z niego zrobić niezłą snajperke jak ktoś lubi takie klimaty.
 9. hmmm kiedy mi się wydaje, że prawdziwa zabawa zaczyna się mając elektryka no chyba, że jestem jakiś dziwny *... * treść tego słowa została zastąpiona treścią nie wulgarną w moim znaczeniu oddającą treść zamierzoną przez autora. Proszę zachować odpowiednie słownictwo Moderator.
 10. :arrow: nurt taktyczno-militarny ja bym się skłaniał raczej w tą stronę choć traktuje ASG jako swoistą zabawę w wojne to chce żeby były jak najlepiej odwzorowane warunki pola walki
 11. Scenariusz bomba sprawa :) Jak sobie przeczytałem scenariusz to pomyślałem, że mogło by być naprawdę super :) Tylko myślę, że aby go zrealizować trzeba by było zwerbować do niego ludzi którzy się by raczej nie znali np. na jakimś zlocie czy jakiejś większej imprezie.
 12. Lukzari

  Kulki Stinger

  Rozumiem, że znalazłeś w paczce? No wiesz zawsze się zdarzają jakieś tam defekty. Nie chciał wiedzieć ile ja znajdowałem shiet'owych kulek w Excel'kach :)
 13. Regulacja zawsze być powinna :)
×
×
 • Create New...