Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy ktoś ma tą replikę?

 

Szukałem na forum - nic

Goglowałem - też nic ciekawego

 

 

Tutaj jest recenzja tej samej repliki firmy KSC. Z tego, co piszą w sklepach, KSC i KSC-KWA nie różnią się niczym oprócz oryginalnych oznaczeń, które dla mnie nie są zbyt ważne. Autor recenzji napisał, że jest to dobra broń, ale chciałbym się dowiedzieć jak z awaryjnością, strzelaniem w zimę itp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Posiadam tą replike od 5 miesięcy i póki co mogę powiedzieć, że jest wyjątkowo niezawodna. Nie wiem czy niecałe pół roku to dużo jak dla gaziaka, ale do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. Na początku służył jako broń główna, po 2 miesiącach już jako boczna.

Gdy sie zapiaszczył rozebrałem go, nasmarowałem, złożyłem i strzela jak strzelał.

 

Donośność kulki jest jednak mniejsza niż Glocka 17 tej samej firmy. Sprawdzone doświadczalnie. BlowBack bardzo miły, osobiście wydaje mi się, że troche mocniejszy niż w Glocku. Z powodzeniem używam GG. jedno napełnienie starcza na ok 2,5 do 3 magów w temp. ok 15 stopni. W domu udało mi sie wystrzelić ponad 4 magi.

 

Ogólnie rzecz biorąc cenie ją za niezawodność. Osiągów najlepszych nie ma ale min. 25 m skutecznego zasięgu ma. Czesem tylko hop-siup potrafi zwariować, ale to już kwestia ustawienia i temp. użytkowania.

 

Pozdro!!!

Edited by Gumian
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam go od paru dni. Strzela bardzo ładnie, blowback kopie wyraźnie mocniej niż w Glocku, ale potężny nie jest. No i jest to USP, więc ma parę fajnych rozwiązań. Ale jak pisał mój przedmówca jego największa zaletą jest niezawodność. Dziś z wysokości 2 metrów, wpadł mi do wody z błockiem po kolana. Po wyjęciu z wody, rozłożyłem go, wyczyściłem, nasmarowałem i działał już w kolejnej rundzie:) A co do hopsiupa - jak strzelasz szybko i dużo, to któraś kulka poleci gdzieś na bok... To mój pierwszy gaziak, więc nie wiem czy jest tak w każdym. Ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Jak dla mnie najgorsze jest ładowanie magazynka kulkami. Używając przejściówki do pistoletów gubię kilka kulek, a bez niej możemy ładować co najwyżej palcami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...