Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam posiadam w następujący sposób przerobiony karabin:

Precyzyjna lufa DeepFire (363 mm)

zębatki Super Torque UP (CA)

Sprężyna 130 (Guarder)

Zestaw Bore up (CA)

Łożyskowaną prowadnice sprężyny ( co kolwiek by to miało znaczyć)

 

Na razie zasilam to baterią Intellect 9,6 1400 mAh i nie wiem czy ta bateria nie jest za słaba. Czy powinienem zwiększyć pojemność czy napięcie ewentualnie. ( Mam dostęp do lutowania punktowego więc przerobienie takiego akumulatora to dla mnie żaden problem )

Link to post
Share on other sites

Możesz wsadzić baterie Intelecta wysoko prądowa albo sanyo RC o tym samym napięciu. A co do precyzyjnej lufy to radził bym ja zmienic na lufe CA jes o niebo lepsza a droższa tylko o 20zł. Lufy DF maja nie ruwna srednice w srodku i nie sa chromowane

a lufy CA ja chromowane i polerowane (porównywalnej klasy jeśli nie lepszej od systemy)

Link to post
Share on other sites

To co napisałem mam już założone ( zakładali w asgshopie) i jestem niezadowolony bo

- karabin zaciął się dwa razy ( jak strzelam serią i potem nie strzele w przeciągu kilku sekund na auto to zacina się chyba cylinder ( to niebieskie cudo w GB) pomagało rozebranie i pomoc narzędzia)

- karabin ma taki dźwięk jak by się miała zaraz bateria się wyładować

- mam jeszcze g36c z CA który ma wymienione tylko 3 ostatnie pozycje tylko że ma sprężyne 120 guardera i strzela nie dość że celniej to i dale :/ na tej samej bateri więc ładowarka jest sprawna.

- kulki pod koniec lecą nie na duł tylko na lewo albo prawo

Ma cie jakieś rady???

Link to post
Share on other sites

Jeśli ci się zacina a masz podwójne łożyskowanie to wina podwójnego łożyskowania :D

Zdejmij łożyska z prowadnicy (serio).

Jeśli chodzi o batke to mój kumpel do stokowego GB CA wsadził m110 i batke 9.6 1400 i

zapierdalało lepiej niż u mnie na stoku CA na 8.4 mini !!

Link to post
Share on other sites

Jeśli ci się zacina a masz podwójne łożyskowanie to wina podwójnego łożyskowania :D

Zdejmij łożyska z prowadnicy (serio).

Jeśli chodzi o batke to mój kumpel do stokowego GB CA wsadził m110 i batke 9.6 1400 i

zapierdalało lepiej niż u mnie na stoku CA na 8.4 mini !!

w środę odwiedzę asgshop osobiście i poproszę ich aby zrobili na miejscu z tym.

Link to post
Share on other sites

powiem tak zrobiłem eksperyment strzelałem z okna na ogródek seria semi seria semi nic wystrzelałem 2 magi nawet sie nie zaciął ale zostawiłem karabin na godzinę na polu i co się stało: po kilku strzałach na semi dałem na auto po tej seri na auto puściłem i daje na semi i karabin nie drgnął a bateria była "świeża" i przez ten czas była w domu.

Link to post
Share on other sites

powiem tak zrobiłem eksperyment strzelałem z okna na ogródek seria semi seria semi nic wystrzelałem 2 magi nawet sie nie zaciął ale zostawiłem karabin na godzinę na polu i co się stało: po kilku strzałach na semi dałem na auto po tej seri na auto puściłem i daje na semi i karabin nie drgnął a bateria była "świeża" i przez ten czas była w domu.

 

byłem dziś w asgshop pan podpiął baterie mocniejszą baterie pod względem pojemność jak i napięcia ( bodajże 10,4)i karabin zaczął normalnie strzelać ale została by wszystko sprawdzili.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...