Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VIII Międzynarodowy Zlot Airsoftowy


Recommended Posts

WZGÓRZE 1027 - 9-11 LUTEGO 2007

 

"Styczeń 2007 roku zaczął się dla Gruzinów od klęski żywiołowej. Wielkie huragany, które nawiedziły ten kraj zebrały wielkie żniwo wśród ludności cywilnej. W wyniku katastrofy kraj znalazł się na progu przepaści gospodarczo-finansowej.

Zniszczenia były tak wielkie, ze organizacje humanitarne i specjalne ekipy eksperckie z Rosji i zachodu biły na alarm.

 

W połowie stycznia rząd USA wprowadził w życie zapowiedziana już 10 stycznia, pomoc humanitarna. Do jej wypełnienia postanowiono wykorzystać cześć kontyngentu armii stacjonującej w Afganistanie i środki, jakie oferowały bazy w Turcji i Pakistanie. Już 25 stycznia pierwszy wojskowy konwój przekroczył południową granice Gruzji i kierował się do stolicy kraju.

 

Władze w Moskwie kategorycznie zaprotestowały na tego typu działania. "Wprowadzenie wojsk amerykańskich na tereny należące do strefy wpływów Rosji godzą w jej wewnętrzne interesy i będą rozwiązywane w sposób błyskawiczny" - takiej wypowiedzi udzielili wysoko postawiony oficer w sztabie generalnym.

 

30 stycznia wojska Federacji wkroczyły do pogrążonego w chaosie kraju od północy."

 

STRONA ZLOTU

 

UserFiles4b6ae1b8e2d524d4(1).jpg

Edited by Tadeusz
Link to post
Share on other sites

Prima aprilis jest kwietniu...

 

chyba że to zlot dla twardzieli co potrafią się zebrać w niecałe dwa dni...

 

szkoda... wielka szkoda że informacja o zlocie została tak późno zamieszczona bo pewnie by się zmontowało Kompanie Krakowską.

 

Pozdrawiam i do następnego razu....

 

Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Witajcie

Ogarniam trochę sprawy pozlotowe

Mam nadzieję, że podobał się Wam nowy teren (przez wtajemniczonych nazywany "piątką", jest to rezerwowe stanowisko rakietowe doskonale znanych nam "Tomic", zrobiłem w miarę dokładny plan terenu na potrzeby zlotu, więc pewnie spotkamy się tam nie raz i nie dwa).

 

Jeszcze raz dziękuję:

- Wojtiemu i Kikolowi za prosty i miodny scenario

- Matiemu za wspaniałą noc

- Pythongowi za dowodzenie Amerykańcami, (chociaż zabijanie ich to jak bicie niemowlaka- ani to przyjemne, ani chwalebne) :)

- Litwinom, Słowakom i Rosjanom oraz wszystkim moim Rodakom, którym chciało się przyjechać, pomimo śniegu, mrozu i czasami wielkich odległości

- Wszystkim, którzy swoimi małymi i dobrymi uczynkami, pomogli mi w organizacji

- Komendzie Stołecznej Policji za przychylność

- Pani burmistrz Góry Kalwarii za opiekę

- Nadleśnictwu Chojnów za zrozumienie

- firmie Neologic za wsparcie organizacyjne, logistyczne i finansowe

 

Oszołomiła mnie tak duża liczba gości zagranicznych (gdyby nie kłopoty Białorusinów, mięlibyśmy komplet w Hotelu)

Jeszcze raz bardzo przepraszam ze nie informowałem wcześniej o zlocie, ale wszystkie wolne miejsca zostały zarezerwowane jeszcze na zlocie jesiennym (mieliśmy ściśle ograniczoną liczbę miejsc w hotelu). Następnym razem będziemy organizować go bez ograniczeń liczby wolnych miejsc, tym bardziej, że bardzo sprawnie udało się przerzucenie wszystkich gości podstawionym transportem na miejsce rozgrywki, więc znajdę po prostu większy hotel.

Trochę mnie smieszą uwagi o lepszym lub gorszym jedzeniu, na tym czy poprzednim zlocie. Misiowie puszyści, od kilku zlotów jest ta sama "francuska" firma kateringowa. Myślę że powinniście pić zawsze to samo, bo widze że niektóre płyny zaburzają zmysł smaku ;)

 

Myślę, że dobrym pomysłem było załatwienie oprócz, Półciężarówki Landrowera, Dodga i UAZa, dwóch quadów, które poza urozmaiceniem rozgrywki, usprawniły tez działanie koordynatorom (Kikolowi i Wojtiemu).

Jeśli uda się uruchomić znajomego BRDMa na zloty będzie już przyjeżdżać cała flotylla pojazdów wojskowych.

 

Był to pierwszy zlot, na którym była tak przytłaczająca przewaga gości zagranicznych. Mam nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili. Ja niestety nie mogłem pić i nie bardzo szprechen po angielsku mimo ze dużo rozumiem ;)

 

Łyżka dziegciu

 

Właśnie czekam na wycenę dewastacji w Hotelu:

- 2 zniszczone pary drzwi pełnych białych

- 1 połamana tylna ścianka szafki na ubrania

- 1 pogięty i połamany szlaban

- 1 wybita szyba uzbrojona siatką metalową w drzwiach wejściowych hotelu

- 1 zarzygana poduszka

- ściągnięta farba na lamperii przy pomocy taśmy klejącej (była malowana tydzień temu)

- ostrzelane ściany przy pomocy replik ASG w jednym pokoju

- 1 wyrwany zamek w pancernych drzwiach szafki rozdzielni elektrycznej :shock: po kiego :?: :?: :?:

 

Większość winnych pokryła, lub zobowiązała się pokryć straty (dzięki chłopaki), dla całej reszty milusińskich co nie umiała pić: Chuj wam w dupe!

W sumie nie było takiej bardachy jak kiedyś. Sprawdziło się nie wpuszczanie na zlot >18 letnich airsoftowców. Niech uczą się sztuki konsumpcji alkoholu w innych miejscach :)

Fekał nie przyjechał(teraz to już na 100% wiem kto to nim jest), panie sprzątaczki miały pretensje że jednak był. I jedna z nich prawie zemdlała jak zebrałem palcem rzekomy dowód winy z łazienkowej zasłonki prysznica, po czym go zjadłem :twisted:

 

 

Nawaliłem:

-Nie miałem siły i możliwości na uruchomienie kina w stołówce (brak prądu w gniazdkach) choć cały sprzęt był (mogłem zrobic to w innym pomieszczeniu, ale nie działał mi mózg po dwóch dniach z Wami i problem mnie przerósł)

- nie było niedzielnych pokazów (Białorusińscy Specnazowcy przygotowali cos extra, ale w czwartek się dowiedzieli że nie wjadą do Polski)

- nie było stanowiska z demobilem (nie odbiera moich telefonów do dziś) mimo że jeszcze w czwartek mówił ze będzie na 200% ;) , to oni mieli przekazać towaru za 600 zł na nagrody w konkursach .

 

 

Zrobiłem tylko kilkanaście zdjęć. Proszę o wysyłanie zdjęć robionych przez Was na maila tadeusz@warrior.pl (mam duuuuuzy limit w skrzynce) wrzucę je zaraz do galerii.

 

W środę jadę do Mińska wesprzeć naszych przyjaciół w sporze z polskim Konsulatem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...