Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

crogool

Użytkownik
 • Content Count

  362
 • Joined

 • Last visited

About crogool

 • Birthday 06/22/1976

Recent Profile Visitors

5,176 profile views
 1. Muszę przyznać, że Twórca się coraz bardziej ceni. Swego czasu na OLX sprzedawał towar za bodaj 120 PLN.
 2. Pominąwszy rozważania czy Tornado to lufa precyzyjna, jeśli kupujesz preckę nie oszczędzasz na kulkach. Bodaj najlepszą opinią cieszą się G&G i są jednymi z najdroższych w wagomiarach 0,25 i 0,28 Legenda mówi, że takie same albo nawet ciutkę lepsze są Swiss Armsy. Nie ustępują im 5,95 a widzę, że spora rzesza osób przesiadła się na Specny. Dobrej lufie słaba kulka raczej nie zrobi krzywdy acz zacinka może się źle skończyć dla innych części repliki (z rozwaleniem tłoka czego doświadczyłem próbując odblokować lufę przestrzelaniem)
 3. Nigdy nie ładuj midów na full. Jeśli pompujesz "strzykawką" wyczuj kiedy zaczyna się wyraźny opór. Z moich doświadczeń do mida120 wchodzi tak koło 90 kulek. Zakładając, że tor lotu kulki oceniasz po oddanu kilkunastu strzałów i wtedy też próbujesz regulować hopka: gumka jest albo ubrudzona albo sparciała. Nie zaszkodzi wyczyścić lufę. Mam kilka eMek z KWA, w najnowszej, kupionej w zeszłym roku pojawiły się problemy z właściwym podawaniem kulek. To samo u znajomego, ten sam okres zakupów. U mnie problem rozwiązały - midy Amoeby 140 (jest wersja z atrapą amunicji i tańsza ale w środku to samo
 4. Rób komentarz po polsku a napisy dawaj po angielsku. Nie obraź się ale angielszczyzna z filmiku jest mocno drewniana. Zaraz po Twoim filmie włączył się kanał Novritsch'a - w konfrontacji z nim wypadasz gorzej. Znacznie, w mojej opinii (odnoszę się do zdolności językowych). Co gorsza, mam wrażenie, że głos z offu miejscami jest mniej wyraźny niż to co zarejestrowano w czasie rozgrywki.
 5. Mam trzy eMki KWA i jedynie w tej najnowszej pojawił się problem z kompatybilnością magazynków. Wszelkie boyce i cymy które bez problemu rozmawiają ze starszymi modelami tu działają słabo, kulki raz nie wylatują innym razem strzelam dubletami. Podobnie sprawa miała się z KA i Aresem. U mnie sprawdziły się mid-capy Amoeby (poszukaj np na azteko.pl Amoeba Airsoft - Magazynek Mid-Cap M4). Zainswestuj w jedną sztukę, przy czym nie nabijaj więcej jak 100 kulek.
 6. Rozumiem, że te shordoty, to obcinając taktyczność lunety biegowe ? Sam myślałem nad tym: http://gunshelp.com/optyka/luneta-celownicza-assault-ii-1-4x28?from=listing albo nad tym: https://celowniki.com.pl/pl/produkty/luneta-biegowa-lb-02-1-4x24mm a skończyło się na tym: http://kolba.pl/luneta-celownicza-vortex-crossfire-ii-1-4x24-30-mm-v-brite-p13639.html (gdzieś widziałem wersję bez VBrite za 60% ceny)
 7. Mam cztery eMki, w trzech noszę batkę na zewnątrz i nie narzekam. Mityczne zdarzenia w stylu wybuch, urwane kabelki itp - nie zdarzyły się. A pakiety wybieram jakie chcę :)
 8. Zryzykuj, zaproś dziewczynę na strzelanie. Obecność kobiety często wywołuje u kolesi zachowania o które się nwet nie podejrzewają. Uprzejmi, czarujący, pomocni. Wróci zachwycona i ani się nie obejrzysz jak będzie Ci sprzęt w netach wynajdywała. :icon_wink:
 9. Strasznie żałuję, że nie robiłem zdjęć, bo może pokusiłbyś się w rzeczonym sprawozdaniu o szerszy kontekst, natchniony widokiem partyzantów - których facjaty nie są choćby w najmniejszym stopniu przeciągnięte farbką - którym od łbów odbijają się kulki a mimo to skaczą za drzewo i odpowiadają ogniem - noszących multicam i pochodne - "trupów", co po trafieniu, nie krzyczą o medyka ale wracają na miejsce zbrodni trzy minuty później na czele kontr-natarcia - dzielnie walczących na offzonie o pizzę (w dzień), tudzież udających się na spoczynek. A gdybym tak miał kamerę w sobotę, podczas o
 10. Po skompletowaniu hat-trick'a czuję, że kolejne edycje z czystym sumieniem odpuszczę. Na cholerę tworzyć reguły których nie przestrzega sam organizator. Ile można patrzeć na termoszenie, które występuje na taką skalę, że reakcją jest już tylko śmiech (gromki, jak przy kabaretonie). Jaki sens jest w nazywaniu tego coraz większego i droższego spędu mil-simem, skoro bardziej uporządkowane bywają sobotnie j**nki (tak, Mendi powtarza to przy każdej możliwej okazji). ps.: a to jaką pogodę załatwili z czwartku na piątek, no to w "Uwadze" powinno o tym być :icon_wink: :icon_wink: :icon_wink:
 11. crogool

  Snajperskie Kulki

  Oj, nie chcesz chyba wiedzieć po ile będą kulki od Spajdy :icon_wink:
 12. Dałbym sobie paznokcie u lewej dłoni obciąć, że gdzieś wyraźnie była mowa o kulkach bio jako "obligatory" a nie "preferably". Ale po co updatować regulamin :icon_confused3:
 13. Jako, że dawno nie było komentarzy na temat sklepu AIRSOFT ARMORY i składając zamówienie czułem lekki niepokój "a co to będzie", śpieszę poinformować: funkcjonują, kaszany nie odwalają. Znośny czas realizacji (zamówienie złożone w poniedziałek, późnym wieczorem - doręczenie piątek), dość duży wybór kulek w bardzo atrakcyjnych cenach.
 14. Również całą imprezę przechodziłem z kulkami BIO, również Madbull'e. Gdyby nie graniczące z naiwnością przekonanie, że próba ułatwienia sobie życia spotka się z natychmiastową karą (z drzewa zeskoczy strażnik i od razu wręczy mi mandat) pewnie załadowałbym w końcu kulki dające jakąkolwiek powtarzalność. Pod koniec gry w sumie czułem się jak ostatni frajer. Co do hi-capowców, w sobotę pod wieczór natkneliśmy się na grupę multi-camo'wców: nie dość, że nie posiadali ani kasków ani PC, wesoło pobrzdękiwali grzechotkami. Oczywiście na użytek zwracanej im uwagi za cholerę nie porozumiewali się w
×
×
 • Create New...