Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogólnopolskie manewry ASG na Śląsku


Recommended Posts

P.S. No i może jeszcze tego, żeby Kapral pomyślał czasem zanim naciśnie spust...   :lol:   :wink:

-

mozna by go porownac do Trochima :P

a tak to chcialbym podziekowac wszytskim ktorzy przybyli na manewry za wspaniale rozgrywki no oczywiscie organizatorom ktorzy wlozyli w to swoja praca dzieki i do zobaczenia na nastepnych manewrach

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hooah,

 

K'woli ścisłości, zabiłem TYLKO 4 swoich, nie więcej. bo sie już legendy rodzą :x . Poza tym nie moja wina, że sie nie zdidentyfikowali. A jak już sie chodzi tam gdzie dowódca sie tego nie spodziewa... :P No co to za zwyczaje zachodzic mnie z boku jak miało sie wroga zajsć z tyłu? :D

no :)

 

Kwin, Foty bedą jak będą, a kiedy będą to nie wiem bo nie umiem obsługiwac aparatu :) ale myśle że Gorylasy wrzuca coś niebawem:)

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

Było po prostu SUPER ! 8)

 

Teren wypasiony na maxa te bunkry, pagórki, krzaczki :D

 

Ogranizacja na najwyższym szczeblu. Widać było że chłopcy się starali i wychodziło im to znakomicie. Ukłon uznania w stronie GRUZ-u.

 

Ponadto grochówki i kiełbasy pod dostatkiem. Robiący wrażenie bunkier jako kwatery noclegowe. Kilka ciekawych scenariuszy + 1 szybciutki na rozgrzewke :twisted:

 

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia i filmik.

 

GRUZ pokazaliście klase.

Link to post
Share on other sites

Też się dolączam do podziękowań.

Po pierwsze dla grupy GRUZ za zorganizowanie spotkania dopiętego na ostatni guzik.

Dalej dla ludzi z poznania, mając Aśke Rittera lub Kmiecia na skrzydle człowiek czuje się pewniej :D

Ekipie z Krakowa, Gliwic i Katowic za wspaniałą grę i wieczorne dyskusje przy ognisku.

 

PS. Nie czepiać się Kaprala, ja tam nie mam żalu za friendly fire :D facet jest ok. Najpierw mnie zabił a poźniej przeprosił a to nie wszystkim się zdarza (znaczy przeprosić :D )

Link to post
Share on other sites

Serdeczne podziekowania

Za wspanilala atmosfere, rownie wspanialsza organizacje :D (zarcia bylo naprawde na maxa, kompania najadla, by sie do syta) pomyslunku przy doborze terenu i wogole wszystkim uczestnikom, nawet tym strzelajacym znienacka :lol: ( Kapral tez czlowiek ).

Tak uczciwych uczestnikow nie widzialem juz dawno, a bawie sie w to juz bardzo dawno (nawet najstarsi gorale nie wiedza jak dawno).

Jezeli ekipa GRUZ bedzie cos w przyszloci organizowac to na pewno sie zjawie, bo wiem ze stana na wysokosci zadania i nie zawioda.

Czekam teraz na filmik i na zdjecia.

Pozdrowienia i w niedalekiej przyszlosci czekamy na was tym razem w grodzie Kraka.

 

Do zobaczenia. :wink:

Link to post
Share on other sites

Było super :) podziękowania jeszcze raz dla GRUZu i dla wszystkich którzy się stawili.. klimat był pierwsza klasa, fair-play na wysokim poziomie ... gdyby nie kapral to by bylo idea.. ehm no co to ja mowilem?;p nie no zartuje oczywiscie :)))) Kapral starał się jak mógł ^^ (w ostatni dzien, jak chyba w nocy wszystko przemyslal zamiast zabijać swoich wołał "ty na 12 zydentyfikuj się" :D)

 

Poza tym nie moja wina, że sie nie zdidentyfikowali

 

no nie twoja wina, ze podchodzac wroga nie krzyczeli "JESTEM Z KAPRALEM" ^^

 

nie no zartuje oczywiscie ;> Żal mam tylko troche do ekip które deklarowały, że się zjawią a się nie zjawiły :(... ale ich strata manewry uważam za udane :]

 

Co do zdjęć.. moj aparat niestety przybył w ostatni dzien w ostatnią godzine... pozatym mało miejsca było już na zdjęcia .. tata wypstrykał kilkanaście ;p robione cyfrówką, jakość może nie najlepsza ale jako-tako mogą być :) umieszcze je jutro, pojutrze najpóźniej w necie bo narazie czasu niemam.. pozdrawiam i dzieki jeszcze raz :D

Link to post
Share on other sites

Witam;

chciałbym napisać kilka słów tytułem podziękowania Organizatorom Manewrów. Bowiem, przynajmniej w moim odczuciu, nie tylko wzorowo sprostali oni wyzwaniu jakim była organizacja imprezy, lecz można by rzec, iż wykonali owe "przysłowiowe" 200% normy, zabezpieczając uczestników praktycznie na każdą sytuację, mogącą wyniknąć w czasie trwania imprezy.

 

Wielkie dzięki, za załatwienie terenu, przygotowanie infrastruktury, doskonałe panowanie nad przebiegiem imprezy oraz zorganizowanie posiłków. No i dziękuje za tę siatkę maskującą, jakoś dotaskałem ją do domu :P .

 

Należy także podziękować wszystkim uczestnikom imprezy. W mojej opinii Oni także zachowywali się wzorowo dbając o zachowanie norm kultury i zasad fair play. Niech wyznacznikiem tego będzie fakt, iż nie zaobserwowałem żadnych kłutni o to czy ktoś został trafiony czy też nie. Od siebie, chciałem także podziękować Ritterowi, za użyczenie magazynka w czasie rozgrywki "przy bunkrze" i Kapralowi (nie mogę napisać za co, gdyż to tajemnica Loży :D ), jak także wszystkim tym, którzy wsparli mnie kulkami (nie, nie w czasie strzelania - lecz gdy te, które zabrałem ze sobą się skończyły :wink: .

 

Jeśli zaś jesteśmy już przy Kapralu, to niniejszym pragnę zakomunikować, iż postanowiłem uhonorować go za twórcze i oryginalne podejście do zależności pomiędzy przynależnością do poszczególnych drużyn a prowadzeniem ognia do uczestników rozgrywki. Jeszcze nie wiem co będzie nagrodą, ale myślałem o jakiejś drabinie albo lepiej kielni... chyba, że zażyczy sobie cyrkiel.

 

Mam także nadzieję, iż już niedługo pojawią się zdjęcia i filmy z imprezy.

 

Można by jeszcze wspomnieć o osobach, które choć wstępnie zadeklarowały swój udział, nie wzięły udziału w imprezie. Można, lecz nie miałoby to sensu. Ci którzy byli, wiedzą co stracili nieobecni. Cóż - podobno życie jest sztuką wyboru...

Jeszcze raz Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich Uczestników i Organizatorów - Do zobaczenia;

 

KZ

 

PS No i zapomniałbym podziękować pogodzie, za to że dopisała :) .

Link to post
Share on other sites

Szalom!

 

Mosiek, Mosiek! Coś Ty najlepszego narobił! Taki sekret zdradzić!

 

Ojojojojoj!

 

Ale Ty uważaj, bo jak tak to ja powiem w jakim wojsku tyś tego kaprala zdobył(i nie mówię o amerykańskim). Myślisz, że nie mam zdjęcia z promocji Twojego rocznika w izraelskiej szkółce podoficerów? I to zdjęcie jak stoisz obok Szarona, też mam.

 

A kto przez sen w idish (czy jak tam to się piszę) gadał? No przyznaj się, wszyscy to słyszeli!

 

I nie polemizuj, bo napiszę, coście robili z Luckiem w czasie jednej z rozgrywek. Pamiętasz jak razem zaszyliście się w bunkrze? Jak tam wchodziłem to w ciemności słyszałem tylko dźwięk zasuwanych zamków błyskawicznych....

 

Uważaj, my w szenbecie mamy swoje metody...

 

:D :D :D

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Mosiek, Mosiek, dajmy spokój bo się off topic robi. A jak zbiorę jakieś szekle (bo ostatnio mi parę rachunków przyszło i krucho u mnie z forsą), to się może zobaczymy w szabas i tam sobie pogadamy.

 

Baa może cadyk pozwoli ci poczytać jeego Torę....

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Witam, ja zdjecia juz mam ale niemam gdzie ich umiescic :|

 

Zdjecia nie sa za ciekawe i niema ich za duzo... kurde wkurzylem sie... aparat przyjechal w ostatni dzien ale moglo byc kilka ciekawych fotek... tata dorwal sie do aparatu i NIE WIEM POCO robil zdjecia mojemu kuzynkowi (wogle nie wiem poco z nim przyjechal ;p?)... i tak wiec zostalo ok 16 zdjec na nas... pozatym wiekszosc zdjec ktore robil.. przestawil jakosc na słabszą :| sie wkurzylem poprostu :)

 

Ktos chce niech poda maila to mu wysle 12 srednich zdjęć (ale zawsze są! :) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...