Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Myślalem że to świetny pistolet.Ledwo go kupiłem i juz sie pie..li :wink:

Raz gdy podczaś ladowania gazem wylatuje on lufą :o

Podczas strzelania nie wchodzą kulki do komory.

Najwiekszy problem to taki że w tej chwili wystrzelone zostało tylko 7-8 strzałów i caly gas ucieka.Butla jest nowa ta moro 1 L pistolet również walilem nim w mieszkaniu i ogrzałem go również.Kupilem w tym hamskim sklepie za 339zl bez gwarancji do tego jeszcze zamkneli sklep.Paczka zostala wyslana prawdopodobnie juz po zamknieciu sklepu do 28.Na telefony nie odbieraja wylaczaja kom,emaile pusto chamstwo.

 

Mam jeszcze problem z rugerem gas ulatuje z magazynka tam gdzie nabijam.

Link to post
Share on other sites

Zanim przystąpisz do nabijania magazynka to go wyjmij z repliki. Jak będzie się gaz ulatniał to najprawdopodobniej masz uszczelki do wymiany.

 

PS. masz nauczkę, następnym razem chyba kupisz sprzęt pełnowartościowy w lepszym sklepie :roll:

Link to post
Share on other sites

Po kolei.

Ładowanie magazynka. Wyjmujemy magazynek z repliki, przekręcamy do góry nogami i ładujemy. Trwa to bardzo krótko.

 

Rozruszanie magazynka. Magazynek trzeba "rozruszać". Naładować kulkami, gazem, wystrzelić wszystko, znowu nabić gazem, znowu postrzelać i tak X razy, aż magazynek osiągnie pełną zdolność bojową :).

 

Smarowanie. Co do balistolu/wd 40 - używamy ich do wiatrówek, do broni ostrej, do replik ASG - tylko silikonu w spreju. Te 2 pierwsze są zbyt tłuste.

 

Przeczytaj recenzje, a dowiesz się więcej. http://www.wmasg.pl/zbrojownia.php?bron=148

Edited by Bajkos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...