Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

0L0

Moderator I
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,223 profile views
 1. Wszystkie większe masz wypisane na głównej stronie sklepu.
 2. Wiadomość automatyczna Wątek został przeniesiony z "Broń airsoftowa i problematyka techniczna -> AEG/EAG -> I klasa -> Problemy i serwis" do "Broń airsoftowa i problematyka techniczna -> AEG/EAG -> II klasa -> Problemy i serwis".
 3. Spiłuj nieco zewnętrzną powierzchnię komory w miejscu, w którym wchodzi ona do gearboxa. Jeżeli jest to komora chińska to pewnie znajdują się tam 2 symetryczne schodki. Jak to nie pomoże to zawsze można komorę rozwiercić ;)
 4. A może po prostu producent zmienił wzór opakowania?
 5. Poza tłokiem jeszcze do wymiany jest prowadnica sprężyny i najlepiej głowica tłoka i cylindra. M120 będzie zdrowsza dla całości, do tarczy Ci wystarczy :icon_biggrin:
 6. 0L0

  Precka systemy

  Na ASGShopie nie sprzedają czegoś takiego jak podróby. Bierz tam gdzie taniej.
 7. Świetna rada, szczególnie dla osoby zarejestrowanej na Forum od prawie 2 lat :sciana Zajrzyj na www.tajgun.pl, tam mają pistolety sprężynowe HFC i UHC. Wygląd bardzo dobry i cena w miarę znośna. Prowadzą sprzedaż hurtową.
 8. 0L0

  Shop in Kielce

  Yes, we do ;) :arrow: sklep@zbrojownia.com.pl
 9. Emmm... w tym miejscu płytka selektora do AK się kończy :roll: Co do uszkodzeń tłoka to najprawdopodobniej po wymianie zestawu cylindra tłok był nieco dalej wysunięty do tyłu niż na częściach stockowych, co powodowało zazębianie się zębatki tłokowej z drugim, a nie pierwszym zębem tłoka, co doprowadziło do wyłamywania po kolei (poczynając od stalowego) zębów tłoka. W takim wypadku ścięcie pierwszego małego zęba na tłoku rozwiązuje problem.
 10. 0L0

  Hurtownia ASG

  Szukasz hurtowni, żeby kupić jeden karabin? Gratuluję :roll: Masz pod nosem jeden z największych sklepów w Polsce (będący zarazem hurtownią).
 11. 0L0

  Camo-militaria.pl

  Prawie 6 lat temu kupiłem u nich pierwszą kamizelkę :D Później kilka drobnych zakupów. Ogólnie sklep godny polecenia.
 12. WE nie jest kopią TM. Po co chcesz te elementy wymieniać? 8O
 13. Spróbuj zamówić coś z zagranicznego sklepu za pobraniem... powodzenia :roll:
 14. Niby jak ma sklep odpowiadać za paczkę dostarczaną przez firmę kurierską? Od momentu zabrania paczki przez kuriera to na nim spoczywa odpowiedzialność za jej dostarczenie.
×
×
 • Create New...