Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co można zrobić?


Recommended Posts

Można tak, nie wiem ile to kosztowało i czy długo potrzyma ... Najbezpieczniej to możesz dodać "prec-lufe", jeśli to posiada HU to możesz go uszczelnić, sprawdzić również sprężanie tłoka, żeby nie było żadnych strat powietrza ... A tak inaczej jeśli się nie boisz że coś pójdzie to możesz walnąć podkładki na prowadnice, lub jakiegoś materiału do tłoka.

P.S. jak nie ma HU no to również możesz go dorobić a jak to już na forum jest dużo napisane.

Edited by Taliban
Link to post
Share on other sites

mój kolega miał to samo i zepól mu sie tłoczek, wiec postanowiłem sobie zrobić tłoczek metalowy. dobrze że spojżałem do środka pistoletu bo widziałem ze ząbek który zatrzymywał tłoczek juz się urywał. szybko z tatą wykombinowaliśmy tłoczek z "wiziera" do drzwi i powiem że pistolet ma dużo lepsze osiągi!!! a jeżeli można spytać bo jestem nieco jeszcze zielonkawy to co to jest ta prec lufa

Link to post
Share on other sites

Cóż, ingram to ingram, za wiele nie zmienisz. Zwłaszcza że ten nie ma wysuwanej kolby. Na upartego można dołączyć lunetę, ale jak to będzie wyglądać to już inna sprawa ;) Ew. możesz pokusić się o dorobienie atrapy tłumika. Zawsze możesz pomalować jakoś ciekawie, np: prosiaczkowy w seledynowe kropeczki ;)

EDIT: Szon był szybszy z tłumikiem :)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

1. Luneta 16-24x50 z dalmierzem

2. Magazynek o dł. 150cm (będzie podstawka przy strzelaniu :D )

3. Kolba składana (dłuższa) z regulacją długości i podpórki policzkowej

4. Hamulec wylotowy reaktywny

5. Kompensator podrzutu

i do dzieła!!!!...

 

taki mój ot... :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...