Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sądzę że w replikę wielkości uzi będzie ciężko zmieścic normalny gearbox. Choc uzi od TM (aeg) jest wyjątkiem. Niestety jedynie co można pokombinowac to kupic chiński mp7 i próbowac od niego adoptowac gearbox - w tym przypadku będziesz miał 250 fpsów - niestety to tylko aep. Do takiej adaptacji potrzebne są napewno szkielet pm-98 trochę narzędzi, smykałka no i mp7 do kanibalizacji :F

Link to post
Share on other sites

Proponuj do tego Tanga Glocka 18C Cymy tani (189zl) magazynek w raczce ,mozna strzelac seria , metal GB czego chciec wiecej .. tylko skad wziasc jakies czesci to juz dobre pytanie planow (rysunkow technicznych ) takie broni tez sie raczej nie dostanie ...

Link to post
Share on other sites

Mi tez sie marzy polski Glauberyt. może kiedyś w końcu wyjdzie :) a co do sklepu Works11 mam o tyle szczęścia że jest w sąsiedniej dzielnicy (kupowałem juz u nich magazynek 10nb do AK :twisted: za 20 zeta tylko ) Ale co do tego pomysłu to wątpie żeby ktoś to odzwierciedlił na tyle żeby i wyglądało jak Glauberyt i strzelało (jak replika :P ) no ale próbować kto masz czas, nerwy i kase bo troche trzeba

Link to post
Share on other sites

narazie to o każdą złotówke sie mało nie bije...

Nerwy potrzebne do obróbki będą,teraz tylko trzeba puściochą ruszyć skąd części znaleść... narazie kolbe namierzam. A reszte sie wykombinuje na "illegal" :-F

(szczerze mówiąc, to już 4 razy zwątpiłem w składanie tego glauberyta,ale po godzinie znów odzyskuje nadzieje 8) )

 

Gdyby glauberyta podjęło sie tego G&G, a nie np.Well to całkiem fajnie to sie prezentować może

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...