Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mi bardziej trochę chodzi o taką sytuacje trochę jak z gry W:ET... snajperzy mają do wyboru 3 bronie, z czego jedna z nich to snajperka z mniejszą mocą, używająca semi i mająca nie powiększaną lunetę (ja kupie jedną a dobrą i będe przekładał) - czyli mój AEG-snajperka z 400-450 fps i kupie jeszcze jakiegoś sprężynowego który jak w tej grze będzie z tą lunetą, będzie przeładowywany i wogóle bardziej "pro" ! Ale to nie chodzi mi of course o gre tylko o przydatność... bo z 450-500 wole nie walić w CQB, pomiędzy budynkami, ich pomieszczeniami i małymi odległościami... może bym dał jakieś kamo szare na AEG CQB-sniper version+jakaś siatka szarawa, a druga byłaby pomalowana na kamuflaż zielono-brązowy i może bladożółty/zielony i na to jakaś siatka maskująca...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli stać Cię na 2 bronie i ich tuning to kup 2 lunety.. koszt jednej to 100-150zl .

A tak to powiedz mi po co będziesz przekładał te lunety? Dla wyglądu? Bo nie ustrzelisz nic na nie wykalibrowanej lunecie. BEZ SENSU !!

Edited by Świr
Link to post
Share on other sites

Hop-up możesz regulować w stosunku do lunety... ale po co? Prosty przykład ustawiasz lunetę w 1 snajperce (silniejszej) na maksymalny zasięg i przekładasz do drugiej... i co masz? jak ci się uda to w najlepszym przypadku zobaczysz najwyżej kulkę lecącą po samym dole pola widzenia lunety i w połowie spadającej na ziemie (w najgorszym nie zobaczysz w ogóle - kulka poleci gdzieś bokiem). Podkęrcasz hop-up na słabszej snajperce i kulka lecie do krzyża - a odejmujesz oko od luety i patrzysz normalnie i co widzisz? kulka ładnie leci i podbija do góry o jakieś pół metra (polemizuję)? - więc raczej nie ma sensu brać jednej lunety do dwuch snajperek - chyba że lubisz każdorazowo bawić się z pokrętłami. Niestety u mnie np. w lunecie tasco zgrywanie lunety z kulkami to horror. Możesz kupić lunetkę zeisa lub leupolda (czy jakoś tak) - koszt chmmm wysoki ale wtedy strojenie lunetki to przyjemność... Pozdrawiam

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

według mnie jak masz dwie snajpy to możesz lepiej się dostosować do terenu

jeżli masz teren zabudowany to lepiej mieć coś w stylu G3 tuningowanego do tych 400-450 fps którym możesz zarówno snajpić jak i rozwalić kogoś ciągłym na krótką odległość w nagłym przypadku ( i za razem prawdziwe HK G3 też służą jako snajperki)

a na terenie otwartym kosić kogoś snajpą powyżej 500fps zamin będzie miał zasięg do ciebie z aega

jeżli masz tyle kasy to prosze bardzo

ja posiadam tuningowane ak do ponad 400FPS

i teraz zamówiłem sobie M700

i w zależności od terenu będe wybierał broń

więc jak dla mnie jest to bardzo dobry pomysł

też dobrym pomysłem jest jak np masaz właśnie tą L96 (sprężyna) lub VSR 10 jak jest zimniej

a na cieplejsze dni gaziaka (np M700) :)

tylko w ten sposób zbankrutował byś na broń xD ale wszystko zależy od Ciebie czy biegasz na jednym terenie czy je zmieniasz :) w jakiej porze roku i od tego czy to broń czyni z Ciebie snajpera czy ty czynisz z broni broń wyborową :)

Link to post
Share on other sites

Jakiś poroniony temat. Mutacja "co kupić", jak mi się wydaje.

 

Masz kase - kup nawet 50 snajperek, każdą innaczej zupgradeuj, pomaluj i poustawiaj, noś 6 na raz (żebydo każdych warunków mieć pewniaka) i strzelaj z nich na akimbo (najlepiej z bolt-action).

Twoja kasa - twoja decyzja. Jedno jest pewne - 3 różne snajpy na jednej ścianie wyglądają na pewno lepiej niż jedna.

 

Temat zamykam bo i tak już więcej się chyba napisać nie da.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...