Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2142 oraz Northern Strike


Recommended Posts

Hm.. grałem w BF 1942 i teraz mam BF 2142 :) Na BF 2 nie miałem swego czesu kasy ale swoje u kolegi widziałem :)

 

Co do porównania z BF2 to się nie zgodzę, chociażby z tego powodu, że BF2 ma dużo mniej rzeczy do odblokowania, nie ma mechów, trybu gry TYTAN i jeszcze kilku innych usprawnień :)

Link to post
Share on other sites

Dlaczego uważam że z serią BF jest coraz gorzej?

Kiedy wydano BF1942, była to mała rewolucja (przypomnijmy-królowały wtedy takie gry jak Quake1/2, a i stary Duke 3D ciągle trzymał sie mocno). Pierwsza gra w której można było używać tak różnorodnego sprzętu - począwszy od jeepów, kończąc na .. lotniskowcach :) Oczywiście nie był to symulator, a gra fpp o bardzo wysokiej miodności z elementami "historycznego" sprzętu.

Wg mnie to właśnie różnorodność uzbrojenia była największym plusem starego BF - tu każdy znalazł coś dla siebie - snajper, piechociarz, czołgista czy pilot... w najnowszym beefie jest 1/3 sprzętu w porównaniu do BF1942. Dlaczego? Bo EA łatwiej zrobić rozdmuchany system unlockow, szklanych medalików i perkalu dla tłumu, niż jednego porządnego Me109.

 

Nadchodzi ET:QW które pozamiata resztki beefa pod dywan ;)

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

Każdy lubi coś innego :)

 

Ja gram po to żeby się zrelaksować i odstresować :) Dla mnie BF2142 spełnie te oczekiwania. A że gry z EA komercyjne, no cóż, turdno. Gra się lub nie :) Dla mnie BF działa na dobrzej, sprawdzonej formule gdzie liczy się współpraca z innymi graczami oraz umiejętne wykożystanie dostępnego sprzętu :)

 

Nie grał bym w BF2142 gdyby w tym samym czasie wyszedł ENEMY TERRITIRY QUAKE WARS, ale na ten tytuł będzie trzeba jeszcze poczekać.

Link to post
Share on other sites
przypomnijmy-królowały wtedy takie gry jak Quake1/2, a i stary Duke 3D ciągle trzymał sie mocno

 

Z tego co mi wiadomo to BF był wydany w 2002/2003 roku , a reszta storoci które wymieniłeś to rok 96/97 .O ile pamiętam dużo osob nie grało już w te gry , wtedy królowały takie tytuły jak QIII , Medal Of honor Allied Assault itp ...

 

A co do tego BF to myślę , ze nie wypał ! Tak czy inaczej nawet tego nie dotknę .

Link to post
Share on other sites

BF1942 - wrzesień 2002. Z Quakiem 1 rzeczywiście przesadziłem ;) Rzeczywiście był to raczej czas Q3 i apogeum popularności ceesa... zresztą nie bardzo mi chodziło o aptekarską chronologię, a raczej o to, że BF jako pierwszy udostępniał do gry tyle sprzetu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja tam do BF2142 nic nie mam, powiem więcej, ta gra bardzo mi się podoba i jest dla mnie świetna. Nie grałem wcześniej w żadnego bfa - może to stąd, ale gdy sięgnąłem po demo BF2 to stwierdziłem że to nie dla mnie. EA to firma z branży growej której nienawidzę - jednak czasem potrafią zrobić coś dobrego. BF2142 polecam, gdyż gra jest wg mnie po prostu dobra.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • 3 months later...

Ja także gram

Głównie pod nickiem Dalekowidz, można mnie też przyłapać na nicku Gregoriian ;>

 

BF 2142 to BF 2 z innymi teksturami? BF Vietnam to też BF 1942 z nowymi teksturami i szumu nikt nie robi...

 

BF2142 ma to czego nie ma BF2, w BF 2 biegają same nupy spamujące granatami i Claymorami.

Edited by Gregoriian21
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...