Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PRoblem z m15a4 elektryka


Recommended Posts

Siemanko mam mały albo duży problem sam nie wiem... bo rozkładałem swojego gera a właściwie go składałem, kilka stunowanych części... no i gdy ciągne za spust jest ok, ale jak wkładam go do obudowy wciskam spust na semi to nagle jak by mi spust przeskakiwał jak pociągne do końca to jest małe pyknięcie i kaput (obwód nie jest zamkniety)... czego to wina spust ok... Myślalem tak że to może być rozdzielacz, nie wiem czy to dobrze nazwałem to taka metalowa dźwignia co sie ja przykręca do gear i trzyam spręzynke od płytki selektora... szukam przyczyny... pomocy:) :strach:

Link to post
Share on other sites

Czy szkielet też zmieniałeś?

Tak jest szkielet wymieniony , dobra problem rozwiązany wyminiłem tamten przełącznik ognia i juz wszystko ok... szczerze mówiąc myślałem że to coś poważniejszego... zamykam temat dzięki za za miłe chęci w pomocy, a tak poza tym to mialem gerboxa kiedys R-6 to wyobraźcie sobie miałem troche okablowanie postrzępione i dotykało ono szkieletu, mimo to nie przewodził on prądu a ten CA tylko gdy nadcioł mi sie kabelek przy składaniu odrazu zamkną się obwód, zdziwiłem sie a zarazem ucieszyłem bo to znaczy zę w tym szkielecie jest więcej

"Metalu" niż pozostałych "bródów" jak to było w wellu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...