Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

210PDI w stocku SAM-R G&P?


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :!:

 

Wznamiam temat po "uśpieniu". 8)

 

W GB jest juz m130 i bore-up systemy oraz aluminiowy tłok, razem 420fps na chrono - ale to tak btw. :-P

 

Mam niestety 2 problemy z SAM-icą...ale do sedna.

 

1. Mam problem z podawaniem kulek przez magazynek, otóż trzeba go ręką dociskać jak sie strzela bo inaczej tłok pracuje ale kulki nie lecą - jak to rozwiązac? :wink:

 

2. Nie mam pojecia co to moze byc ale chyba cos z płytką selektora ognia bo czasami jak wezme guna do łapy i naciskam spust to cisza jak makiem zasiał a jak odepne i znowu podebne baterie to dziala, albo po 30min bez ruszania wezme do łapy to strzela i takie cyrki - ktoś ma pomysł? :strach: :poddanie:

 

Jesli ktos ma ochote to gg: 1954525 (zawsze niewidoczny) :wink:

 

pozdro

Edited by Speaker
Link to post
Share on other sites

1) Ponieważ komory nie zmieniałeś i magcatcha też nie, to raczej kwestia niestety zmiany borka (konkretnei dyszy. Jakiej firmy masz zestaw? Zrób taki eksperyment - zakładaj po kolei po jednej warstiw etaśmy teflonowej na komorę między komorę a GB, składaj i patrz, czy podaje. Jeśli po 1-2 warstwach zacznie podawać, to jest to kwestia długości dyszy/ogległośći komory od GB.

 

Trik polega na tym, że jak odsuniesz za mało, to nie podaje. Jak za dużo - dublety. A jeszcze dysza musi się dobrze uszczelniać z gumką HU w momencie strzału. Nie jest to wszystko strasznie trywialne. Jak masz szczęście (tak jak ja osttanio z komorą i dyszą od M15 CA i JLS F2000), to roboty na 20 minut. Jak masz nieszczęście - zmiana dyszy borka na innej firmy, albo ciągłe korygowanie teflonem.

 

Oczywiście mógł CI się też po prostu wyrobić magcatch :) Możesz spróbować podkleić go cienką blaszką.

 

2) Styki silnika, rozgięte styki spustu, ogólnie gdzieś masz cos niekontaktujące.

 

3) Na M130 i borku, to przy tej lufie nie masz prawa mieć mniej niż 450fps. Jak masz mniej - nieszczelna giwera.

Link to post
Share on other sites

Wkurza mnie stwierdzenie "nieszczelna replika". Jak niby replika może być nieszczelna? Nieszczelny może być układ pneumatyczny, komora hop up no i lufa...

 

Potencjalne nieszczelności:

1 - Układ cylindra

2 - Dysza

3 - Gumka Hop Up (może być za daleko od dyszy lub może źle przylegać do lufy)

4 - Komora HU (może być za daleko od GB)

5 - łączenie lufa/komora

 

Rada: Uszczelnij teflonem i silikonem:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...