Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, długi czas patrzę na pojawiające się części do tuningu i zainteresowały mnie zestawy FTK Guarder'a. Mają przystępną cenę od ok 420-500zł w zależności od wersji na M120 oraz M150. Mnie zainteresował zestaw ze springiem M150, gdyż jest tak Bore Up oraz bardzo wytrzymałe (przynajmniej z opisu) zębatki i tłok oraz wszelkie części do Tuningu.

 

Moje pytanie jest jak się sprawują wasze zestawy... Czy trudno było je zamontować, czy np. zębatki nie pasują lub coś w ten deseń.

 

Wraz z tym zestawem chciałbym kupić gearbox także Guarder'a, sprężynę zmieniałbym na M130-135, bo więcej mi nie jest potrzebne, a na żywotności zyskałbym dość sporo, gdyż chcę używać serii.

 

Liczę na wasze oceny tych zestawów...

 

Pozdrawiam pidzejfat

Link to post
Share on other sites

nie

 

Chłopie ! Nie masz nic do napisania to nie pisz !

 

Żeby nie było OT: zestaw zawiera bardzo mocne części i jest moim zdaniem bardzo dobrym wyborem...

Nie znam się, ale jak do zestawu M150 wsadzisz sprężyne M130 albo M140 to wytrzyma on bardzo długo. Wkońcu to guarder i jak zestaw jest pod M150 to musi taką sprężynę wytrzymać bez zająknięcia, a co dopiero słabszą. Musisz tylko oczywiście dokupić dobrą baterię 9,6V a najlepiej 10,8V

 

pozdro i mam nadzieje, że coś pomogłem :D

Link to post
Share on other sites

Mam ten FTK przy m15 a2 rifle i muszę przyznać że najlepsza byłaby bateria 12 v (przy standardowym silniku)

 

Co do prędkości/wytrzymaości - jak na razie nic nie pękło , zębatki mają faktycznie ogromne przełożenie a zatem 12V będzie konieczne żeby ROF był "w miarę"... Bez uszczelniania teflonem uzyskałem 520 FPS

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...