Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A2 Carbine [CA] - Problem


Recommended Posts

Witam!

 

Posiadam obecnie M15A2 Carbine od Classic Army. Z niewiadomych mi przyczyn pojawił się problem ze strzelaniem. Mianowicie po około 10 strzałąch broń odmawia posłuszeństwa. Trzeba kilkanaście razy spust nacisnąć, żeby broń wykonała jeden strzał. Czasami jest tak, że tego strzału nie odda już wogóle. Nie jest to wina niezaładowanej baterii. Była ona świeżo ładowana, jest pełna. W czym tkwi problem? Może jakiś "zator" jest gdzieś w elektryce (czyt. coś z kablami) ?

Link to post
Share on other sites

Ajjjj nie skojarzyłem, że broń jest nowa. Napisałeś, że po 10 strzałach padła, nie podejrzewałem, że po 10 od kupna. Jeśli replika jest na gwarancji to może lepiej odesłać do naprawy. Są też przypadki złego wypozycjonowania zębatek i w wyniku tego np. blokady tłoka. Ale na 100% nie mogę nic powiedzieć..... :poddanie:

 

P.S

"Zbadaj" kostkę w baterii oraz w karabinie czy nie ma jakiś dziwnych śladów np. nadpalenia.

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites

Od kupna nie .. Replika ma około 2 tygodnie. Jednak uzyta została może dwa razy. Problem pojawil sie "przez noc". Wrocilem ze strzelania. Odlozylem bron na jej miejsce, rano wstałem, postanowiłem sobie chwilke postrzelac do tarczy i problem się pojawił ...

 

Panownie z Krakmana (kupione na taiwangun.com) takze podejzewaja problem z elektryką. Jutro przyjedzie kurier odebrac paczke z bronia. Niedlugo Krakman'i otworza paczke i mam nadzieje, ze problem zniknie po powrocie repliki do mnie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...