Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

popychacz jak powinien wygladać


Recommended Posts

Uszkodzony on raczej nie jest. Poprostu ma znaczne ślady zużycia- być może zebatki były źle ustawione, albo ktoś go niewłasciwie zamontował (mi się kiedyś udał ten przekręt, co zaowocowało zlamaniem go w pół...). Po otworzeniu gb, popychacz często wygląda na wykrzywiony- szczególnie kiedy otwieramy bez spuszczonej spręzyny. Poprostu nie jest trzymany przez szkielet we właściwej pozycji. Jeśli nie ma problemu z podawaniem, nie przejmowałbym się tym jak teraz wygląda. Dopuknie nie peknie, jest ok :)

Link to post
Share on other sites

o to tak złożyłem GB ( gb chodzi ładnie) ale

1. kawałek dyszy jest widoczny w komorze

2. karabin nie pobiera kulek ( nie jest to wina magazynków bo gdzie indziej działają )

3 gdy się porusza magazynkiem i jakby da mu się odpowiednią pozycję to ładnie kulki pobiera :/ więc nie wiem czego to może być sprawka ??

Link to post
Share on other sites

Popatrz podczas strzelania przez gniazdo magazynka i zwróć uwage na to czy dysza cofa sie na tyle że kulka jest w stanie podejść. To powinno wszystko wyjaśnić. A może coś żle złożyłeś.

 

EDIT

 

ma ktoś zdjęcia popychacza w rożnych fazach napięcia sprężyny

 

Ileż to roboty.... wyjmij sprężyne i na "sucho" kręć sobie zębatkami, tylko popychacz troche trzeba przytrzymać żeby nie wyskoczył. Wtedy nawet zrozumiesz dlaczego był on wykrzywiony

Edited by TheProsiak
Link to post
Share on other sites

tak tyko nie byłem pewny czy chodzi on prawidłowo ( zdawało mi się jakby coś mu się ułamało) chodzi ale wynika że tak co do cofania to chyba się cofa ale tak jak mówię jak ustawie magazynek ( odpowiednio go docisne no strzela) spróbuje jeszcze troszkę nasmarować komorę hop-up i zobaczę efekt lub nawet założę inną :D

Link to post
Share on other sites

M15A4 CA (Precyzyjna lufa DeepFire (363 mm) zębatki Super Torque UP (CA)Sprężyna 130 (Guarder) Zestaw Bore up (CA)Łożyskowaną prowadnice sprężyny, Uszczelniona Dysza)

 

oprócz tego moja komora działa bez problemu w innej m-ce a w mojej nie :(

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...