Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spory problem z mp5 sd2 od CA


Recommended Posts

tak się spytam, jakiego rodzaju to skrzek?? bo w mojej starej MP5 ICSa gdy poszły zębatki na silniku i pierwsza wydawał włąsnie taki metaliczny skrzek niczym wiertarka wwiercajaca się w metal. Sprawdź zębatki, najlepiej najpierw na silniku, zęby nie powinny by równo z osią, ale nad nią wystawać, ale to pewnie wiesz..

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jestem prawie pewny, że to wina zębatki. Najprawdopodobniej padła właśnie silnikowa lub ta zaraz przy silniku. Miałem to w swoim poprzednim elektryku (shit, ale zębatki miał). Dokładnie takie same objawy. A skrzek to nic innego tylko własnie ocieranie jednej zębatki o drugą.

Rozbieranie GB czeka Cię tak czy siak ;)

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

zawsze mam z nimi problem gdy są nowe, uważaj, bo mają strasznie słabe łby, łatwo je zjechać i wtedy pozostanie Ci tylko rozwiercanie lub dorabianie nowego "ślady" na śrubokęt. Ja dwie musiałem kiedyś rozwiercić, bo siedziały strasznie mocno i zjechałem łby. Jedyne co mogę poradzić to włąsnie olej silikonowy albo smar i trochę większy srubokret, ewentualnie elektrycny, ale takim trudno dojśc do tej sruby...

Link to post
Share on other sites

A jednak to zębatka silnikowa. Była starta tak idealnie, że wyglądało jak by była taka od nowości, a ja rozbierałem aeg-a pierwszy raz i nie wiedziałem jak powinna ona wyglądać :) przynajmniej nauczyłem się rozkładać i składać aeg-a :) dzięki wszystkim za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

tak myslałem, dokładnie obejrzałeś pierwszą zebatkę w GB?? bo u mnie poszły obie jednocześnie, choć na pierwszy rzut oka ta w GB był ok, to po oględzinach okazało się, ze 3-4 zęby są tak zjechane, ze gdy silnikowa zatrzymywala się w tym miejscu i potem chciałem znów strzelić, ślizgała się tylko...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...