Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik SRC Ultra High Torque


Recommended Posts

Witam,

Mam w najbliższych planach zakup silniczka do podkręconego już nieco Kałasza Cymy (to będzie już ostatnia stokowa część do wymiany poza szkieletem, który jakoś się trzyma).

Będzie ciągnął M120 na batce 9,6.

Będę kupował na taiwanganie, bo tylko tam jest komora hopka src, którą też od razu kupię, bo w starej zgubiłem taki "dzynks".

 

Do rzeczy:

Silnik SRC "Ultra High Torque" (można jeszcze dodać Super Pro Plus...) - wmasg i google o tym motorku milczą. Koszt 115zł.

 

Za tę samą cenę mam High Torque CA (119zł). Kupić tego SRC, czy jednak sprawdzonego CA?

 

Nie, żebym sugerował się przymiotnikami, ale zastanawiam się, czy jest tu jakiś użytkownik SRC lub ktoś, co conieco o nim wie.

Edited by pafcio0
Link to post
Share on other sites

A po co zmieniać silnik jak stockowy cymy ciągnie m120 ?? ;-)

Edit. Zmień okablowanie i będzie cacy działać.

 

No kabelki mam zmienione na grube modelarskie.

Na wstawienie czeka właśnie 120m\s CA i zęby torque up CA.

Póki co jadę na ftk m100 no i silnik niby działa, ale coś brzydko rzęzi. Ludzie powiadajo, że z tymi silnikami różnie bywa, więc jeśli po wsadzeniu tych zębatek dźwięk się nie poprawi (bo może to coś z zębatkami, ale wątpię, wyraźnie silnik hałasuje) bądź po prostu nawali - liczę się z kupnem nowego.

 

Krakman odpisał, że ten silnik SRC w niczym nie gorszy od CA.

CA niestety dostępny dopiero za 3 tygodnie.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj na allegro, widziałem silniki CA za 50zł nawet... Tylko że z wersją krótką jest trochę trudniej (rzadziej dostępna). Miałem cymę i jechałem na M130 ze stockowym silnikiem, wystarczy dobra bateria i zębatki.

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...