Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chyba tylko nasadkowy by pasował. Jako że GRka nie ma RISa nie przymocujesz żadnych granatników na RIS. No chyba że RISa przymontujesz jakoś do przedniego chwytu.

ale jakiej firmy i o jakiej pojemności-jaki model?

Link to post
Share on other sites

Znam tylko TEN.

Z innymi granatnikami mógłby być problem z zamontowaniem, bo po prostu nie ma na czym. No chyba że jak już pisałem doczepiłbyś na stałe RISa(chociaż widziałem zestaw RIS, ale do ostrej wersji, także mógłbyś mieć problemy z dostępnością), albo mógłbyś zamontować np. M203 do góry nogami na górnej szynie :D . Ale to wyglądałoby troszkę śmiesznie ;-)

Link to post
Share on other sites

A ja bym brał ten dłuższy. Do cqb od biedy można kolbę na bok złożyć, a w lesie zawsze lepiej mieć lepsze skupienie niż gorsze :).

G&P - GRANATNIK M203 QD SHORT M4 cytat ze specshopu:

Specjalny monataż pozwala na zamocowanie granatnika bezpośrednio do lufy.

Link to post
Share on other sites

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=22688

 

Zwróć uwagę jak ten granatnik z linka jest zamontowany(ten sam montaż co w granatniku który przytoczyłeś) Dolna połowa osłony lufy została zdjęta, by móc zamontować granatnik na lufie zewnętrznej. Takiego myku w GRce nie zrobisz, ponieważ po zdjęciu chwytu przedniego nie miałbyś gdzie włożyć baterii. GRka to fajny karabin, ale już nie bardzo jeśli chcesz mieć karabin z granatnikiem ;-)

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie widzę sposobu zamontowania tego granatnika, który przytoczyłeś, ani żadnego innego granatnika na RIS do GRki. Oczywiście, jeśli do TEGO zamontowałbyś szynę RIS pod chwytem przednim(musiałbyś jakoś przykręcić) to bez problemu pasowałyby te granatniki:

1

2

3

Czy jakikolwiek inny na szynę RIS. Ale musiałbyś pokombinować z przymontowaniem RISa do chwytu. Moim zdaniem granatnik zeszpeci GR300, ale rób jak uważassz ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...