Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Myslę, że takiego tematu jeszcze nie było a bardzo by mi się przydał.

Jako, ze trudno dostać sprężyny tuningowe do VSR11 to poszukuje sprężyny zastępczej.

 

W związku z tym proszę abyście podali mi srednice zewnętrzne i długości sprężyn stosowanych w różnych replikach snipaczy.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jaki karabin ma bardzo cienką sprężynę? Zmierzyłem w VSR`ce nad którą pracuję i ma dosłownie 10,3 milimetra średnicy zewnętrznej! Jakby nie było trochę mało. Ma ktoś pomysł albo wiedzę (wolałbym wiedzę) gdzie mozna takie dostać?

Link to post
Share on other sites

Wiesz co mógłbyś spróbować zrobić - daj stockową sprężyne do rusznikarza aby ją rozciągna o np 3cm. Powinien zrobić to profesjonalnie, tak że sprężyna nie będzie się szybko ściskać oraz będzie prosta. Najpierw ja rozciągnie a potem zachartuje aby była twarda (chyba tak to się robi). Choć efekt pewno nie będzie powalający. Jest jeszcze inny, najlepszy chyba sposób. Są firmy które mogą na zamówienie zrobić dowolną sprężynę o dowolnej twardości. Ktoś w jakimś temacie o tuningu VSR TM pisał że zrobił sprężyne w takiej firmie. Poszukaj.

Link to post
Share on other sites

A gdzie je dostanę? Bo na przykład na asgshopie piszą , że dana sprężyna jest do VSR10 TM a średnica przez nich podana to 13 i 9 milimetrów...

 

Co do rozciagania to odpada bo ja właśnie potrzebuje powalającego efektu :wink: .

Link to post
Share on other sites

A która konkretnie? Bo jest ich dużo a wymiarów nie raczyli podać... Na telefony i maile też nie reagują...

 

wszystkie laylaxa do 150 pasuja do standardowego tloka i prowadnicy, tylko od 170 w gore trzeba zmienic tlok, co do prowadnicy nie jestem pewny.

 

EDIT :

 

wlasnie wyczytalem ze stockowa prowadnica ma 7 mm i SP170 na nia wchodzi, tzn i tak wypadalo by ja wymienic na mocniejsza bo plastik przy 550 fps to zle polaczenie :P

 

czyli do SP150 nie trzeba nic wymieniac ( teoretycznie, chodzi mi o to ze wszystko pasuje do siebie ) dopiero od 170 trzeba wymienic tlok.

 

 

http://www.airsoftforum.com/board/lofivers...php/t47901.html

 

 

VSR spring is 7mm. So are Laylax VSR-10 springs. Laylax calls VSR series parts PSS10 series. They are all 7mm. I have Laylax spring guide with ball bearings. It's made for 7mm springs.
Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...