Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZY STAŁA KOLBA OD SRC PASUJE DO CA


Recommended Posts

Czemu pakujecie lufy i kolby od SRC do CA? Przecież CA jest "podobno" lepsze...

Akurat mam możliwość nabycia kawałka SRC, więc stąd moje pytanie. Co do "lepszości" takiego elementu jak kolba czy lufa zew. to na czym ww. miałaby polegać? ;-)

Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie napisałem "podobno" w cudzysłowie :) Nie uważam żeby CA było jakieś uber alles, tylko dużo ludzi puszy się ze swoimi Classicami i mnie dziwi to że nagle ktoś chce części z SRC. W końcu do Mercedesa z 95' nie włożysz części z rocznika 89' co nie?

Ale to tylko mój dziwny punkt widzenia :) To czy są lepsze to już nie mi oceniać.

 

Tylko taka nutka ciekawości ;)

Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie napisałem "podobno" w cudzysłowie :) Nie uważam żeby CA było jakieś uber alles, tylko dużo ludzi puszy się ze swoimi Classicami i mnie dziwi to że nagle ktoś chce części z SRC. W końcu do Mercedesa z 95' nie włożysz części z rocznika 89' co nie?

Ale to tylko mój dziwny punkt widzenia :) To czy są lepsze to już nie mi oceniać.

 

Tylko taka nutka ciekawości ;)

NO racja może i CA jest lepszy ale jak facet chce sprzedać kolbe stałą od CA za 100 a ja nie nie bede wydawał tyle kasy za stała kolbe... i patrze nagle facet chce sprzedać ów taką samą kolbe za 50złoty

no to wole sie zapytać czy by nie pasowało a może ktoś by sie chciał wymieniec apropo ja mam Taktyczną od m15a4 CA zamieniec sie na stałą:) (bardziej mi sie podoba) kwestia gustu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...