Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drakeus

Użytkownik
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

 1. Ale Misiu Uszaty, nie ja Ci sprzedałem ten karabin tylko KubaK94 ;p
 2. Replika ma przebieg nie większy niż 7000. Jestem jej poprzednim właścicielem i sam wystrzeliłem 30-40 kulek na sprawdzenie czy karabin w ogóle działa. Z tego co wiem to gb nie był w ogóle ruszany, a na pewno nie jak ja go miałem (bo po co nówkę ruszać?). Poza tym nieładnie to rozkładać replikę, grzebać w niej itd. i potem odsyłać.
 3. Rozłożyłem eMkę po ponad 8k strzałów. Zero jakichkolwiek śladów użytkowania zarówno na tłoku jak i na głowicy tłoka. Guarder daje radę, mimo niezbyt pochlebnych opinii ;) Zmieniłem springa na m120, przywróciłem auto i ogólnie mam problem - kolejny. Otóż kupiłem baterię 9,6v 2000mAh Large Firefoxa i nie mieści mi się w kolbie... wie ktoś co i jak trzeba spiłować? Nadmieniam że w całym chwycie siedzi układ mosfet.
 4. http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1374 Dokładnie tą kupiłem.
 5. Strzelam kulkami 0,28g Madbulla.
 6. Strzelam tylko na pojedynczym, na strzelankę zużywam około 400 pocisków więc nie jest to dużo. Tłok jest stockowy od Guardera i też trzyma dobrze. Z tego co widzę to obawiać się wystrzelenia zębatek przez lufę nie mam na razie co ;) Pozdrawiam PS. Może to się wydawać dziwne, ale mam zamiar sprzedać moją M14. Info w komisie.
 7. Ok, wróciłem z zaświatów po drodze odwiedzając strzelnicę i chrono. Wynik mnie przeraził - nie tego chciałem... FPSy są rzędu 519-520-521. Odchył jak widać jedno fpsowy w obie strony, na kulka 0,20 Guarder. Próbowałem też kulki G&G i ten sam wynik otrzymałem.. Jest to troszkę dziwna sytuacja bo testowałem ten sam układ 3 tyg temu na innych chrono i wynik był 480fps. Możliwe po prostu że pomyliłem kulki (0,23). Zasięg - z 35 metrów trafiam w słupek o średnicy 6cm (!), 7 na 10 strzałów trafia, z 60m trafiam bez żadnego problemu w kartkę A4, 8 na 10 strzałów trafia, z 80m nie ma żadneg
 8. Dalej ta sama gumka. Muszę w końcu zmienić na Guardera, dammit....
 9. Ostatnio w terenie testowałem moją M14 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie ma żadnego problemu z trafieniem w sylwetkę ludzką z 70m. Zdemontowałem lunetę i kolimator, używam tylko mechanicznych - jakoś lepsza zabawa jest ;D Poza tym - polecam zestaw Guardera + dysza Deep Fire. Tłok od Guardera ciągnie już 2k kulek i nie ma na nim śladów zużycia. Oczywiście używam tylko single fire. M130 Deep Fire.
 10. Ja wolałem dołożyć te 50zł i kupić sobie montaż G&P :P Jest o wiele lepszy od tego Cymowskiego.
 11. Ładna M14. Jak tylko znajdę chwilę czasu to zrobię foto mojej i dam tutaj :) PS. Wywaliłem lunetę z mojej M14. Kolimator jednak lepiej się sprawdza.
 12. Tą jakością to bym ostrożnie szafował. Koledze w G36c TM Prometheus się wytarł (!) po roku intensywnego używania. Dokładniej to powłoka wewnętrzna po prostu się zdarła.
 13. Snup, mam tą lufę od kilku miesięcy i zacinkę miałem jak na razie jedną - kolega wsadził denne kulki GFC do lufy. Tak więc bez przesady. Poza tym - wstawianie m140 może nie być dobrym pomysłem, na m130 już ładnie i elegancko pruje. Przynajmniej jest pewność że nic nie pierdyknie.
×
×
 • Create New...