Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecaki Janysportu


Recommended Posts

Powitać!

Pytanko do uzytkowników plecaków Janysporta JANYSPORTU konkretnie modeli PW 50 i 20. Placak PW20 posiada możliwośc przytroczenia do wiekszego plecaka. Jak sprawuje sie przytroczony pelcak czy jest stabilny i nie "kolebie" sie na boki?

Czy ktos z was był na dłuższej wyprawie z takim zestawem(50+20)? Jak to sie sprawdza?

Link to post
Share on other sites

Jak się go dobrze przytroczy i pozaciąga taśmy to nic się nie telepie. Dawno temu zdarzyło mi się łazić 50 km z taką konfiguracją (PW50+PS20), ale w PS20 były tylko lekkie rzeczy żeby nie zaburzać i tak przesuniętego środka ciężkości. Ogólnie nie robiło to jakichś większych problemów, no może poza tym że robisz się nieco "dłuższy" :)

Link to post
Share on other sites

Kwestia odpowiedniego przytroczenia PS 20 do PW 50 i umiejętnego spakowania obydwu plecaków. Jeden i drugi plecak są całkiem wygodne, zatem nie powinny sprawiać większych problemów, podczas długodystansowych marszów.

Nawiasem pisząc, to sam PS 20 z połączeniu z dwoma zasobnikami bocznymi jest całkiem pakownym rozwiązaniem;-)

 

Pozdrawiam

Thomas

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedzi. Planuje zakup plecaka i nie wiem czy brać 20l i troczyć czy 75 i miec wszystko gdzieś. Za kupnem 20-dziestki przemawia fakt że gdy planujemy petle na trasie zawsze można rozłoczyć plecaki i iść z małym.

Jeszcze sie będę musiał zastanowić

Link to post
Share on other sites
Dzieki za odpowiedzi. Planuje zakup plecaka i nie wiem czy brać 20l i troczyć czy 75 i miec wszystko gdzieś. Za kupnem 20-dziestki przemawia fakt że gdy planujemy petle na trasie zawsze można rozłoczyć plecaki i iść z małym.Jeszcze sie będę musiał zastanowić

A ja doradzam pp25 z Cordury.

Link to post
Share on other sites

Ja mam 25 i 75 od Janysta. Nie przeszkadza przy dłuższych wyprawach. Do tego jeszcze dochodzą moduły dopinane na bokach, apteczka duża, lina, śpiwór, karimata itp.

Oczywiście jak już wcześniej wspomniano dobrze trzeba ścisnąć troki z dużego plecaka do małego i odpowiednio obciążyć mały (bo wkurzająco czasami bujać się może na jeden bok - co utrudnia wspinanie się w trudnym terenie przykładowo).

Polecam obydwa produkty - nie do zdarcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...