Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem - Zacinka


Recommended Posts

Witam.

 

Posiadam HK33 z CA którego ostatnio wyremontowałem ( i to porządnie - prawie wszystkie częsci w gearboxie łącznie ze szkieletem wymienione na wzmocnione i o poszerzonej głowicy) i stuningowałem ( 430 fps ). Bardzo pechowa giwera, co chwile coś się psuje: najpierw poszła zębatka , potem coś nie tak było z silnikiem ,potem styki się przepaliły, pękła gumka HU , magazynek nie podawał kulek ,a na końcu pękł gearbox. Ale nie poddałem się i po kolei wymieniałem/naprawiałem każdą część :mrgreen:

 

No ale do rzeczy, mianowicie mam taki problem( mam nadzieję że to już końcowa faza tych "remontów") : na ciągłym ogniu coś się zacina, blokuje , musiałem przełączyć na pojedyńczy aby wszystko bylo ok znowu. No ale dzisiaj już było gorzej. Przy strzałach giwera wariowała : silnik raz zwalniał, a to znowu chodził płynnie i znowu zwalniał. Słychać było jakieś zgrzyty. NIe pomogła nawet regulacja śruby silnikowej ( dokręcałem i odkręcałem). Jeszcze trochę i spaliłbym baterie. Podłączyłem drugą ( pomyślałem że to wina baterii) i znów to samo. Sprawdziłem okablowanie w kolbie , w chwycie pistoletowym - wszystko ok. Silnik podłączony normalnie - tzn. bez wkładania go do chwytu działa normalnie. Nie chciało mi się rozkręcać Gearboxa , ale tam wszystko nowe i nie ma prawa się coś zacinać(raczej)

 

Czy to wina silnika??

 

Dziękuje z góry za odpowiedzi i przepraszam że taka ze mnie ględa :mrgreen:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sprawdziłbym ale nikt nie chce pożyczyć bo się boją :) no ale próbuje pożyczyć...

 

 

okablowanie mam nowe , styki przeczyszczone. Sprężyna 110 , 2 zębatki standartowe a silnikowa nowa wzmocniona ICS , łożyska 6mm metalowe , silnik standartowy CA , bateria 9.6 V 2000

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...