Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36-K (CA) lufa precyzyjna?


Recommended Posts

Witam... Niedawno kupiłem G36-K (CA) 1 level 380 fps i mam problem z wybraniem dobrej lufy precyzyjnej... Proszę was o pomoc w tym wyborze... Jaka lufa będzie dobra z pośród tych http://www.asgshop.pl/catalog.php?cat=24 Prosiłbym abyście podali mi od razu linka do tej lufy, którą proponujecie... I jeszcze mogę dodać ze jestem początkujący i to jest moja pierwsza taka broń... Aha coś chyba mam nie tak, ponieważ nie ma w niej tego charakterystycznego pstryknięcia podczas zmiany trybu ognia jest tylko ciche przesuwanie wiecie o co chodzi no i jeszcze mam tylko jeden ten przełącznik bo drugi odpadł brak w nim było tej małej śrubki z tym zewnętrznym gwintem.

A i jeszcze mam pytanie w jaki sposób można zamontowac tą lufe precyzyjną? tzn co trzeba rozebrac aby sie dostac do środka.

Link to post
Share on other sites

Z tego linku masz wiele możliwości. AŻ jedną http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=926

 

To nic, że nie słyszysz pstryknięcia. Ja też tak mam.

 

Jeśli chodzi o montaż lufy to najlepiej poproś kogoś kto się na tym zna. Jeśli nie to musisz zdjąc gripa i odkręcic 3 przednie śrubki przechodzące w poprzek body. Wtedy wyjmujesz lufę wraz z obudową komory Hop-up, odkręcasz kolejne śrubki, rozbierasz komorę i dostajesz się do lufy. Generalnie jest to proste. Dobrze jest robic to z instrukcją, żeby wiedziec jak złożyc/rozłożyc.

Link to post
Share on other sites

takie pytanie to raczej w zielonych powinno być....

A co trzeba robić, odkręcasz górna szynę, odkręcasz przedni chwyt, wyciągasz pin na kolbie (nie wiem czy trzeba ale chyba), odkręcasz śrubki na rurze zewnętrznej, potem selektor ognia,odkręcasz w body śrubki które łączą się z pinami, wyciągasz piny, odkręcasz podstawę silnika, od silnika wyciągasz kable, wyciągasz silnik, odkręcasz w środku chwytu śrubki łączące GB z chwytem, i potem odczepiasz po kolei wszystkie elementy body. odkręcasz 2 śrubki trzymające lufę i komorę HU, nastepnie odkręcasz śrubki w komorze, wyciagasz pin, wyciagasz lufę w raz z gumką i możesz zmienić lufę.

A potem łopatologicznie jak rozbierałeś tak skręcasz.

 

Chyba wszystko, jeśli dobrze pamiętam.

Link to post
Share on other sites

A więc tak zdjąłem przedni chwyt następnie odkręciłem te trzy śrubki, które były przykręcone w poprzek body.. próbowałem wyciągnąć tą lufę w raz z obudową komory hop-up ale tak jak by ją cos tam jeszcze trzymało bałem się ciągnąć mocniej bo myślałem ze cos uszkodzę a wiec przestałem, czy to tak ciasno ma wychodzić? Czy może to jest jeszcze dalej jakoś przykręcone? A no i postanowiłem z powrotem po dokręcać te śrubki i udało mi się te dwie pierwsze przykręcić a ta trzecia (M3X33) cos się nie chce tak jak by ten środek był lekko przesunięty do przodu i nie mogę trafić na gwint a wiec jej nie przykręciłem :cry: czy to może spowodować ze replika będzie gorzej działała? Czy będą jakieś luzy? wydaje mi się że te dwie śrubki mocno body trzymają...

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o to gniazdo maga to mam mały problem ponieważ po odkręceniu tej główki imbusem to dalej się mocno trzyma i nie wiem jak to gniazdo ściągnąć proszę o jakąś rade... A lufę zamówiłem 6.04 CA mam nadzieje że będzie dobra.

Link to post
Share on other sites

A więc tak udało mi się wyciągnąc lufe wraz z komorą hop up następnie rozkręciłem dwie śrubki trzymające komorę, po rozkręceniu komora się rozpadła na dwie części i wyciągnąłem sprężynę, która była nałożona na lufę... I co dalej ponieważ to pokrętło do ustawiania hop up-a wraz z gumką jest mocno zaciśnięte na tej lufie! Jak ją wysunąć? tez na siłę? w którą stronę? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...