Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mp5a5 - cyma - taka z szajska latareczka


Recommended Posts

Witam!

 

Od razu powiem, iż stracilem 3 godziny na szukanie tego co chcialem znaleźć. Nie udało się, a więc mam slabiutki karabinek z allegro z firmy CYMA. Zastanawiam się czy wymienic caly karabinek na nowszy za nie wiecej niz 500 zlociszy, czy mozna wymienic czesci gear boxa i z tego co czytalem lufa tez by się przydala. Myśle o wmontowaniu zaestawiku 150 zlotych typu uszczelnienia podklatki itp.http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1921

Czy będą potrzebne wzmacniane zębatki-widzialem takie za 140zł? I ile kusztowała by lufa. Chciałbym poprawic osiagi do tych 300 fps. Wiem ze to moze wydawac sie glupota. Pytam więc czy to jest realne, a nawet jakby to zeby po prostu leciala te 60 metrow czy jakos tak. Od niedawna się tym interesuję. Kupilem na pocztek cos slabszego.

 

Z gory przepraszam za niespójność postu. Słaby jestem w pisaniu- powierdził to wynik 38 punkotw z testu gimnazjalnego.

Edited by jarius
Link to post
Share on other sites

Dobra to teraz jeszcze raz prosze o powiedzenie czy kupowanie czesci do gearboxa ma sens, bo wolalbym to zrobic niz kupowac nowy gun. I tutaj pada pytanie czy poprawi to osiagi tej taniutkiej repliki. Jakby co to opchnie sie karabinek za stówe, 3 stowy, ktore przeznaczylbym na zmodernizowanie to razem 4 banki, a z tego co czytalem na tym forum to juz mozna cos kupic na strzelanki z kumplami. Interesuje mnie tylko i wylacznie czy ma sens modernizacja czy to beda pieniadze wy..ucone w błoto.

 

 

Z góry dzieki.

 

 

Okularkow narazie nie potrzebuje mam te robocze i kominiarke i wygladam w tym ja nurek:D

Link to post
Share on other sites

Było już powiedziane, ale skoro musisz mieć napisane wprost to proszę: "nie opłaca się modernizować chińskich zabwaek z tworzywa (repliką "tego" nawet nie nazwę), lepiej kupić coś z metalowym mechanizmem (=Gear Box'em)".

 

Jeden temat niżej (o ile nic się nie zmieni) ktoś pytał dokładnie o to samo - przeczytaj sobie, to może zorzumiesz 'dlaczego'.

 

Co do okularów, to zwykłe BHP są do pracy w warsztacie, a nie do ASG. Jak Cię nie stać na porządne, specjalnie do tego przewidziane, to zrezygnuj z airsoftu albo pożegnaj się ze wzrokiem.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

dobra to kupuje sobie nowego guna gogle tez teraz mysle nad MP5 z JG jakie inne modele polecilibyscie czyli najlepsze w tej cenie(okolo 500)

 

wiem ze to nie powinno byc w tym temacie i napewno jest na forum jest dlatego przepraszam i prosze o ostatnia odpowiedz na co warto popatrzec (modele) i z jakich firm chodzi mi takie najlepsze w tym przedziale cenowym

Edited by jarius
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie chcesz repliki żadnej konkretnej broni, a masz zamiar biegać głównie po lesie, to AK Cymy ze stałą kolba (~450pln) z www.taiwangun.com. Jeśli będziesz walczyć przedewszystkim w budynkach, to MP5 Cymy (~325pln) również od krakmana.

 

Jakkolwiek ta konkretna MP5 ma małą wadę fabryczną, która wychodzi po jakimś czasie i trzeba wysłać pistolet do sklepu (koszt koło 15 pln), aby naprawił replikę (naprawa w ramach gwarancjii, odsyłają równiez w ramach gwarancjii).

 

Pozatym warto pomyśleć o mundurze wojskowym, (najtańszy jest chyba niemiecki fleck), bo w dresie będzie Cię widać na kilometr i nawet droga replika nie uratuje Ci tyłka (...).

 

Z okularów dobre i tanie są Uvex'y (wszystkie modele tej firmy).

Link to post
Share on other sites

Dobra to ten AK by wchodzil w gre. Gogle tez sobie kupie. Jestem harcerzem od poltora roku. Mam moracze itp. Teraz kupuje sobie nowsze bo tamte na grach terenowych za slabo sie maskują.:D Bardzo dziękuję za pomoc.

 

dark_griph jesteś genialnym doradcą

 

 

Ile taki karabinek ma zasiegu?

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=591

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=172

 

Który z nich będzie lepszy??

Edited by jarius
Link to post
Share on other sites

Generalnie masek lepiej unikać: pozatym, że bedziesz wyglądać jak jakiś kosmita z gwiezdnych wojen, to są ciut "ciepłe". Kumpel używa i nie raz widziałem, jak mu kapało z maski (...).

 

Od krakmana nic Ci nie mogę polecić, bo nic na pierwszy rzut oka solidnie nie wygląda. W forum dla zielonych jest temat o okularach i googlach. Przeczytaj go, może ktoś opisał tam akurat te dostępne u krakmana.

 

W zbrojownii jest całkiem spory wybór Uvex'ów, zaczynając naprawdę tanich. Ja za swoje dałem 36 pln razem z przesyłką. Wyglądają jak normalne okulary przeciwsłoneczne i mimo tego, że dzień w dzień katuję (...) je od prawie roku, to mają jedynie kilka małych, w niczym nie przeszkadzających rysek.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...