Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] http://tantal.kalashnikov.guns.ru/


Recommended Posts

Zmierzam kupić optykę do swojego AKS74U, która u nas jest raczej trudno dostępna. Najprościej byłoby bezpośrednio od naszych wschodnich sąsiadów, ale okazje się że proponowane ceny wcale nie niższe niż w tym "hamerykańskim" sklepie, a i czas dostawy przez ocean krótszy :wink:

Poza tym sklep ma niezłą ofertę (np. dla optyki zarówno ruskiego jak i białoruskiego sprzętu), a na amerykańskich forach strzeleckich i airsoftowych wydaje się mieć bardzo dobrą opinię - w sumie jakoś ufam mu znacznie bardziej niż naszym słowiańskim braciom.

 

I tu seria pytań:

Czy ktoś już korzystał z tego sklepu?

Czy ktoś skłonny jest coś zamówić? Wspólnie taniej wyjdzie shipping, a pewnie i jakiś rabat uda się utargować przy większym zamówieniu.

A może ktoś ma dostęp do ruskiej/białoruskiej optyki z innego źródła (od producenta, ale na innych, np wholesale'owych warunkach) i zgodziłby się pozyskać trochę sprzętu dla swoich Braci W Airsofcie? :-P Ja chętnie bym przytulił rosyjską Kobrę lub białoruskiego PK-SA.

Edited by Yuri
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ceny mają troche hamerykańskie dla przykładu: magazynki bakelitowe kosztują w granicach 60-do 100 $ zależnie od tego z jakich pochodzą zakładów. Przynajmniej ostatnio tak mieli. Natomiast zestaw drewien akma do 300 $. Inny przykład: ja z kupiłem szczerbinke PBSowską do AKM'a za coś około 50 zł !!! na tantalu 99$. Tak więc ceny są kosmiczne. Należy wziąć pod uwagę, że sklep jest dedykowany posiadaczom prawdziwej broni, w dodatku w usa, są to głównie części sprowadzane z krajów byłego ZSRR więc muszą na siebie zarobić. No i oczywiście cała masa innych zależności geograficzno - ekonomicznych wpływa na te ceny.

Gdyby ktoś coś zamawiał jednak, dajcie znać. Ja tylko dwie malutkie pierdółki potrzebuje.

Link to post
Share on other sites

Ceny mają troche hamerykańskie [...]

 

Tantal wycenił mi PK-AS na 209$ + 35$ shipping. Dla porównania na stronie POSP-u jest po 250$. Oczywiście, jak ktoś ma dojście w POSP-ie to kupi za ~30-40% mniej (jak wnioskuję po cenie dostępnej u nas optyki, np. PK-01)

... ale osób z dostępem praktycznie brak, bo dwie powszechnie znane na forum osoby, które załatwiają ruską optykę już się tym z różnych względów nie zajmują, a inni nie mają dostępu do bardziej zaawansowanych konstrukcji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...